Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna olema liiga omakasupüüdlik ning mõtlema tavalisest rohkem rahast ja materiaalsest kasust. Hea aeg teha töid, mis vajavad mõtlemist.
SÕNN
Sinu emotsionaalne tasakaal on täna üsnagi paigas. See on kindlasti kasulik juhul, kui plaanid pidada mingit sorti läbirääkimisi. Soodne lepinguteks.
KAKSIKUD
Oled võimeline laiendama oma ettevõtmisi ja arendama ebatavalisi läbimurdevõimalusi. Ootamatud reisid ja suhted on sinu meelisteema.
VÄHK
Tunnetad täna konkurentsi ning sinus hakkab tekkima soov iga hinna eest oma positsioon säilitada. Võimalik, et pead selleks vaeva nägema.
LÕVI
Hea aeg ideede läbisurumiseks, seiklemiseks ja ebatavaliseks tegevuseks. Kuid säästa tuleks närvisüsteemi. Võimalik on unepuudus.
NEITSI
Tänased planeediseisud annavad energiat tegevuste jaoks, kus pead kasutama oma intellekti. Oht langeda sõnaosavate petiste ohvriks.
KAALUD
Sinu tundeline meeleolu võib nüüd mitmed inimesed lausa ära ehmatada. Ole valmis ennast siiski kokku võtma ja oma käitumise kohta selgitusi andma.
SKORPION
Oled kaaslaste silmis populaarne ning silmapaistev. Edu saadab eelkõige just neid ettevõtmisi, mida teed koos teiste inimestega. Tulevad head uued ideed.
AMBUR
Kipud täna kellegi pahaaimamatut märkust liiga südamesse võtma. Püüa üles leida oma sisemine enesekindlus ning tegele enese arendamisega.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned täna ebamugavust oma tunnete ja soovide väljendamisel. Samas ootad, et teised sind mõistaksid ja sinuga arvestaksid.
VEEVALAJA
Kipud täna olema veidi melanhoolses ja nukras meeleolus, kuid väldi üksinda norutama jäämist ja alkoholi, sest sa ei suuda olukorda reaalselt hinnata.
KALAD
Püüa armastada elusolendeid võrdselt, saa aru, et algselt pole keegi teistest parem. Suhtu austusega nii endasse kui ka oma kaaslastesse.

 

Print Friendly, PDF & Email