ÜLESKUTSE: Mitmikud, saame kokku vabaõhumuuseumis!

Juba seitsmes mitmike kokkutulek toob kaksikuid, kolmikuid ja nende õdesid-vendasid kasvatavad pered 11. augustil Tallinna, Eesti vabaõhumuuseumi Kerase platsile, et koos veeta üks lustlik suvepäev.

Suviste kokkutulekute traditsioon sündis Facebooki grupist Mitmikud, kuhu kuulub ligi 1400 peret ning osalejate arv on aasta-aastalt üha kasvanud. Sel aastal ootame vabaõhumuuseumi avastama ligi 230 perekonda.

Mitmike kokkutuleku eesmärk on pakkuda nii väikestele kui suurtele võimalust täiendada oma teadmisi ja selle käigus ka toredasti aega veeta. Tänavu keskendume ellujäämisele ja hakkamasaamisele ning ees ootab vahva programm koos ellujäämisõppe, Hullude Professorite füüsikalabori, Korrus3 treeningute, muusikatundide, väikelaste vigastuste ennetamise, mürgistusteabekeskuse info ja muu põnevaga. Kõige väiksemaid ootab taas hinnatud ja palju kiidusõnu pälvinud beebiala, kus pisikesed saavad rahulikumas miljöös puhata, mängida ja süüa.

Kokkutulekule on oodatud kõik kaksikuid ja kolmikuid kasvatavad pered igas vanuses lastega, Facebooki gruppi Mitmikud kuulumine ei ole eelduseks. Osalemiseks tuleb kindlasti oma pere registreerida, selleks vajaliku info leiad www.eestimitmikud.ee.

Teeme taas kord Eestis ajalugu, mahutades kõik kokkutulekul osalevad pered suurele ühispildile ning peame traditsioonilist ühist piknikku. Registreerunud peresid ootab toredate toetajate abil koostatud vahva kingikott ja loosimine.

Kokkutulekul osalevate perede arvu kasvamine teeb meile suurt rõõmu ning näitab, et oleme õigel teel ja ajame õiget asja. Küll aga kasvavad osalejate arvu suurenemisega ka korralduslikud kulud.

Kõiki hooandjaid ootavad laste suur ja siiras tänu koos valitud tänutähtedega. Pärast projekti edukat lõppemist võtame kõikidega ühendust, et tänutähed teieni toimetada.

Mitmike kokkutulek on meie suur südame­projekt – palun aita meil see päev särama lüüa!

MTÜ Eesti Mitmikud

Print Friendly, PDF & Email