Horoskoop

JÄÄR
Mõjud täna veetleva ja külgetõmbavana. Sinu enesetunne on parem kui viimastel päevadel ning sa suudad endast tõenäoliselt väga head muljet jätta.
SÕNN
Püüa täna vältida lõplike otsuste langetamist, sest võid teha hooletusvigu või unustada midagi olulist. Hea päev aja veetmiseks perekonnaga.
KAKSIKUD
Püüa hetkeks välja astuda oma igapäevamuredest. Vaata elule teatud distantsi pealt, nii võid leida lahenduse mitmele keerulisele probleemile.
VÄHK
Täna on su jõud ja energia suunatud partnerlusse. Sulle on tähtis kaaslaste heakskiit ning mõistev suhtumine. Oht kaotada oma isikupära.
LÕVI
Võimalik, et tunned end täna tõrjutuna, seltskonnaelu ei taha sugugi sujuda. Samas on hea aeg enesevaatluseks ja intellektuaalseks tegevuseks.
NEITSI
Võid täna oma otsekohesuse ja rangusega inimesi ehmatada. Samas suudad kerge vaevaga võita endale autoriteetsust ja lugupidamist. Traumade oht!
KAALUD
Emotsionaalseks muutumine ei ole ilmtingimata nõrkuse tundemärk. Pea seda meeles, kui poetad pisara või paar. Ära häbene oma emotsioone teistega jagada.
SKORPION
Võimalik, et hakkad täna huvi tundma senisest hoopis erinevate tegevusvaldkondade vastu. Püüad leida enda jaoks midagi uut ja erilist.
AMBUR
Tänane päev toob tõenäoliselt ootamatuid sündmusi. Ole valmis spontaanseks tegutsemiseks. Ära muretse üleliia oma pädevuse pärast.
KALJUKITS
Täna on päev, mil vabaned vanadest probleemidest ja hirmudest ning julged vaadata otsa lahendamist vajavatele asjadele. Kõik laabub plaanipäraselt.
VEEVALAJA
Võimalik, et tunned täna soovi loobuda mõnest võetud kohustusest. Aeg lendab kiiresti ning asjad kipuvad üle pea kasvama.
KALAD
Tunned soovi seigelda. Võimalik, et sul tekib täna romantiline suhe mõne välismaalasega, kellega oled algul tutvunud hoopis muul eesmärgil.

 

Print Friendly, PDF & Email