Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tänane päev toob endaga kaasa muudatusi. Sinu tutvusringkonda ilmuvad inimesed, kellest võib hiljem palju abi olla. Hoia silmad lahti!
SÕNN
Tänased planeediseisud muudavad sind üliaktiivseks ja samas ka seksuaalseks. Köidad paljude inimeste tähelepanu, kuid see võib ajutine olla.
KAKSIKUD
 Tänased planeediseisud soosivad õppimist, reisimist ja enesearendamisega seotud tegevusi. Oled tavalisest avatum ning mälu on parem.
VÄHK
Kipud täna kergeusklik ja pealiskaudne olema. Oma hooletusega võid jõuda olukorda, kust pole eriti lihtne välja tulla. Püüa olla tähelepanelikum!
LÕVI
Võimalik, et märkad täna oma tutvusringkonnas inimesi, kellele sa varem mingit väärtust pole osanud anda. Hakkad kellessegi uutmoodi suhtuma.
NEITSI
Võimalik kokkupuude isikutega, kes salaja sinu vastu töötavad. Püüa säilitada eneseväärikus ja ausus ka siis, kui see tõesti raske tundub olevat.
KAALUD
Võimalik, et puutud täna kokku kadedusest tingitud probleemidega. Oled tavalisest umbusklikum ja eeldad inimestest pigem halba kui head.
SKORPION
Täna võib juhtuda, et kõikvõimalik tehnika (arvutid, autod jne) võib sind alt vedada. Kaldud ka ise olema hooletu. Ettevaatust liikluses!
AMBUR
Sinu jaoks on nüüd hea tegeleda unarusse jäänud asjadega. Oled tavalisest nõudlikum ning tähelepanelikum. Võivad tekkida pinged suhetes.
KALJUKITS
Suudad täna väga loogiliselt oma seisukohti põhjendada. Täna peetud läbirääkimised võivad tuua sinu ellu uusi häid ja huvitavaid võimalusi.
VEEVALAJA
Sinu loomingulisus aktiviseerub, kuid materiaalsete asjade ja raha suhtes oled täna üsna ükskõikne. Suhted kaaslastega ja perega on positiivsed.
KALAD
Võimalik, et sinult oodatakse täna soojust ja tähelepanu. Keegi võib sulle teha romantilise kingituse või saad kutse mõnele peenele üritusele.

 

Print Friendly, PDF & Email