Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna soovi teha võimalikult palju vajalikke asju ühe korraga ära, kuid kiirustamisega võid pealiskaudseks muutuda. Võimalikud tervisehäired.
SÕNN
Pööra täna suuremat tähelepanu oma töödistsipliinile. Kipud hooletult käituma ning võid olulisi asju unustada. Väldi laenu võtmist ja andmist.
KAKSIKUD
Vaata tähelepanelikult enda ümber ja tegele sellega, mis esmatähtis on. Ära lase oma elu teistel korraldama hakata. Rohkem enesekindlust!
VÄHK
Võimalik, et tunned täna soovi eralduda seltskonnast ning tegutseda sõltumatult ja vabalt. Oled enesekindel ja rahulikus meeleolus, mis tuleb kasuks.
LÕVI
Pöörad täna rohkem kui tavaliselt tähelepanu oma tööle, karjäärile, ühiskondlikule seisundile ja reputatsioonile. Oht muutuda uhkeks.
NEITSI
Võimalik on ametikoha muutmine või vanematest, sõpradest ja tuttavatest eemaldumine. See ei ole parim aeg reisimiseks ja välismaalastega suhtlemiseks.
KAALUD
Võimalik, et sul palutakse täna olla esindaja rollis, kus pead jätma head muljet. Tee seda juhul, kui see kattub ka sinu enda huvidega.
SKORPION
Puutud täna kokku inimestega, kellega tavaliselt ei suhtle. Saavutad kergesti hea kontakti ning suudad väga lihtsalt ennast avada.
AMBUR
Aktiviseeruvad jõulised ning kirglikud meeleolud. Pöörad tavalisest suuremat tähelepanu sellele, kuidas köita vastassugupoole esindajaid.
KALJUKITS
Tänasel päeval aktiviseeruvad sinu kangekaelsed meeleolud. Su järeleandmatus võib nii mõnegi sinu lähikondlastest endast välja viia.
VEEVALAJA
Soovid olla sündmuste keskel ja asjade kulgemist omalt poolt mõjutada. Eeldad, et kaaslased kindlasti sinu arvamusega arvestaksid.
KALAD
Täna võivad täituda sinu ootused, mis seotud partneriga. Saate omavahel hästi läbi ning tunnetate vajadust romantika ja ilu järele. Hea aeg pereüritusteks.

 

Print Friendly, PDF & Email