Horoskoop

JÄÄR
Kaldud täna nostalgiasse ja liigsesse emotsionaalsusesse. Kipud tühja asja pärast solvuma. Ole täna koos heade sõprade või oma perekonnaga.
SÕNN
Kui soovid saavutada edu, siis peaksid ennast kokku võtma ja ise jõupingutusi tegema. Keegi ei hakka sinu eest rabelema. Püüa olla otsusekindel!
KAKSIKUD
Rõõmude ja armastuse päev! Mahukatest ettevõtmistest on targem loobuda. Alusta selliseid töid, mida on võimalik juba täna lõpetada.
VÄHK
Võimalik, et sulle näidatakse täna suurt poolehoidu ja sümpaatiat. Saavutad oma eesmärgid. Samuti hakkavad finantsasjad nüüd lahenema.
LÕVI
Võimalik, et kannatad täna kellegi reetliku käitumise pärast. Samas, kui leiad endale usaldusväärsed partnerid, võib koostöö vägagi hästi sujuda.
NEITSI
Nüüd on soodne aeg teha reisiplaane või uurida mingeid täiesti uusi tegevusvaldkondi. Sinu huvi võõrkeelte vastu on suurenenud.
KAALUD
Suudad täna oma kaaslastele tavalisest rohkem hingamisruumi jätta ning ootad, et ka sinu suhtes oldaks mõistvam. Suureneb soov olla iseseisev.
SKORPION
Tänu oma võimekusele saad hästi hakkama kriisisituatsioonide lahendamisega. Sul on hea vaist ja puudub hirm ekstreemsuste ees.
AMBUR
Tänased planeediseisud annavad sulle palju energiat. Püüa seda kasutada võimalikult hästi ja väldi juhuslikku ning põhjendamatut rabelemist.
KALJUKITS
Täna on päev, mil peaksid püüdma teha muudatusi seal, kus juba ammu oleks pidanud muudatustega alustama. Pööra tähelepanu unarusse jäänud tervisele.
VEEVALAJA
Võimalik, et sinu mõtteisse tikuvad täna minevikus läbielatud ebameeldivused. Püüa jääda rahulikuks ja kasuta oma intuitsiooni teiste aitamiseks.
KALAD
Võimalik, et satud täna koostööd tegema mõne väga konservatiivse ja samas võimuka inimesega. Ära tee midagi, mis sulle vastu tahtmist oleks!

 

Print Friendly, PDF & Email