Horoskoop

JÄÄR
Tänasest võib kujuneda vaheldusrikas ja suhtlusrohke päev. Oled avatum ning positiivsem kui tavaliselt. Alustad inimestega ise vestlust.
SÕNN
Nüüd elavnevad su suhted sugulaste ja perekonnaga. Võimalik, et keegi pöördub sinu poole sooviga sind aidata. Võta pakkumine rõõmuga vastu!
KAKSIKUD
Oled täna äkilisem ning kirglikum kui tavaliselt. Hea aeg koduseks puhkuse veetmiseks.
VÄHK
Täna on päev, mil oled tähelepanelik nii enese kui ka teiste tegevuse suhtes. Nüüd märkad ka seda, mis varem kahe silma vahele jäi. Hea aeg viimistlemiseks.
LÕVI
Sind on täna lihtne segadusse ajada. Kui peaksid juhuslikult mõne otsuse langetama, siis ole tähelepanelik ning pööra ka detailidele tähelepanu.
NEITSI
Oled avameelsem ja räägid meelsasti oma tundeelust. Head suhted kaaslastega ja suured tulevikuplaanid, kuid ära üle pinguta. Väldi äärmusi.
KAALUD
Aktiviseerub keskendusvõime ja tahtejõud. Soodne aeg enese täiustamiseks ja kauakestvate programmide alustamiseks. Globaalsed isiklikud muutused.
SKORPION
Täna kerkivad esile sinu jaoks tõsised ja sügavad teemad. Sul on raskusi enda lõdvakslaskmisega ning lõõgastumisega. Püüad igast asjast filosoofiat teha.
AMBUR
Püüa täna leida endale tegevus, mis sind innustaks. Liigne töökoormus võib hakata tervisele mõju avaldama.
KALJUKITS
Probleeme valmistavad elektriseadmed ja tehnika. Peaksid olema tähelepanelik ka liikluses ja reisiplaani kavandamisel.
VEEVALAJA
Vähenenud piiritunne. Peaksid teadlikult tähelepanu pöörama oma halbadele harjumustele. Kui unustad ennast ära, võid häbiväärsesse olukorda sattuda.
KALAD
Täna suureneb sinu kangekaelsus. Ajad oma joru ka siis, kui juba ise aru saad, et tegelikult polnud sul õigus. Väldi mõttetuid vaidlusi.

 

Print Friendly, PDF & Email