Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud võivad sind mõjutada selles suunas, et oled sunnitud tegelema oma salajaste allasurutud tunnete ning hirmudega.
SÕNN
Kaldud üle töötama ning ennast killustama mitme tegevusvaldkonna vahel. Püüa taastada töö ja puhkamise õige vahekord. Ära võta uusi kohustusi!
KAKSIKUD
Tunned soovi saada lisateavet senisele, püüad piiluda kulisside taha ning aru saada, miks kõik on just nii nagu on. Hea aeg uurimistööks.
VÄHK
Kui sulle tehakse täna ettepanek midagi ootamatut ja huvitavat ette võtta, siis ära jäta seda kasutamata. Võid saada loomingulist inspiratsiooni.
LÕVI
Võimalik, et leiad endale täna palju uusi tuttavaid. Samas kipud ise veidi pealiskaudne olema, võid sellega mõne oma kaaslase tundeid riivata.
NEITSI
Oled täna rahaasjades heldekäeline ja sellega võidad kergesti populaarsust. Arvesta, et tõmbad ligi isikuid, kes on valmis sind ära kasutama.
KAALUD
Sinu unistused toovad tänasesse päeva palju meeldivaid elamusi. Oled meelestatud harmooniliselt ning sõbralikult ja seda tajuvad ka sinu kaaslased.
SKORPION
Kipud täna asju lihtsustama ning oma selgitustes pealiskaudseks jääma. Samas oled üsna rõõmsameelne ning optimistlik. Väldi tõsiseid teemasid.
AMBUR
Püüa täna keskenduda rohkem teistele, seeläbi on sul hea võimalus õppida taltsutama oma liigset ego ning arendada endas kaastunnet.
KALJUKITS
Püüad mõjuda salapärasena, kuid peaksid siiski jääma võimalikult loomulikuks, sest nii saavutad paremini teistega kontakti.
VEEVALAJA
Segane aeg, mil on raske oma tunnetes orienteeruda. Võimalikud on enesepetmine, fantaseerimine ja vanade orientiiride haihtumine.
KALAD
Võimalik, et saad täna väga õpetliku kogemuse osaliseks. Teadvustad midagi sügavamat elu ja iseenda kohta. Hea aeg mõttekaaslastega suhtlemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email