Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna veidi taktitundetu ning jäme olema. Oma südames ei mõtle sa loomulikult midagi halba, kuid teised inimesed võivad siiski solvuda.
SÕNN
Võimalik, et puutud täna kokku närviliste ja kärsitute isikutega. Ettevaatust terariistadega ja elektriseadmetega. Püüa olla tähelepanelik.
KAKSIKUD
Oled täna veidi kärsitu ja kiirustav. Kui püüaksid rohkem tähele panna, mis su ümber toimub, hoiaksid ära võimalikud arusaamatused.
VÄHK
Võimalikud ootamatud ettepanekud või küllakutsed. Võta vastu võimalus end proovile panna ja suhtle huvitavate inimestega, kes sinu teele jäävad.
LÕVI
Tänased planeediseisud annavad sulle head võimalused, et olla olukorra peremees ja mõista asju väga kiiresti. Kasuta seda juhust kindlasti ära!
NEITSI
Ole täna rahaasjades eriti tähelepanelik. Võimalik, et keegi püüab sind alt tõmmata. Parem tegutse millegi loomingulisega, samuti on sul hea aeg õppimiseks.
KAALUD
Täna valitsevad õhus anarhistlikud meeleolud. Kõikvõimalikud külgeõpitud viisakusreeglid inspireerivad sind pigem vastupidiselt käituma.
SKORPION
Täna on su mõtted koondunud positiivsete elamuste ümber. Valitsevad optimistlikud või ülemeelikud meeleolud. Hea aeg reisimiseks.
AMBUR
Võimalik, et tunned täna ebakindlust oma välimuse pärast. Oled tavalisest emotsionaalsem ja kipud asju üle tähtsustama. Hea aeg seikluseks.
KALJUKITS
Hakkad täna inimestega mõistukõnet ajama ning lõpuks ei saa enam ise ka aru, miks seda üldse räägid. Oht langeda illusiooni ohvriks.
VEEVALAJA
Kipud täna olema automaatse käitumisega. Lased ümbrusel end mõjutada ja on oht, et unustad oma tegelikud soovid. Püüa ikka oma peaga mõelda!
KALAD
Täna on töiste meeleoludega päev, mil suudad aktiivselt tegutseda, andmata endale puhkehetki. Püüa siiski ennast mitte läbi põletada. Väldi tülisid.

 

Print Friendly, PDF & Email