Prokuratuur taotleb Taavi Sõnajala vahistamist (4)

Prokuratuur taotleb eile hommikul Tallinnas Pärnu maanteel asuva baari Café VS juures tänaval teist meest tulistanud Oleg ja Viivi Sõnajala 34-aastase poja Taavi Sõnajala vahistamist. 

26-aastane mees sai sai tabamuse käsivarde ning ta toimetati haiglasse, vahendas Postimees. Kannatanu vigastused ei olnud tõsised ning praeguseks ajaks on kannatanu haiglast koju saanud. Samuti on ta andnud politseile sündmuse kohta omad ütlused. Üle on kuulatud ka sündmust pealt näinud tunnistajad.

Seoses sellega alustas prokuratuur kriminaalmenetlust karistusseadustiku §263 lg 1 p 1 ja 2 alusel ehk avaliku korra raske rikkumine, kui see on toime pandud vägivallaga või relva või relvana kasutatava muu eseme ähvardades.

“Tulirelva väljavõtmine tänaval, samuti valimatult inimeste relvaga sihtimine ja tulistamine on juba iseenesest niivõrd hukkamõistetav tegevus, et väärib kiiret sekkumist,”  selgitas Põhja ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Natalja Lebed.

Täpsemad sündmuse asjaolud selgitab kriminaalmenetlus. Kriminaalmenetlust viib läbi Põhja prefektuuri kesklinna politseijaoskond ning juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Print Friendly, PDF & Email

4 kommentaari

 1. saarlane

  IGA ÕIGE MEES PEAKS OMA TEGUDE EEST VASTUTAMA.

 2. saarlane

  Aga õieti tegi mina oleks samat moodi kasutanud kui minu elule on oht..

 3. Kristjan

  Nüüd on siis riik hakanud kristlasi taga kiusama ja neid valesüüdistuste tõttu vahistama.

 4. Helkur vest

  Sina tead, kas oli valesüüdistus?