TENE: SODIAAGI ÜLEMINEKUD


Sodiaak on kujuteldav vöö taevas, mis ulatub ligikaudu 8 kraadi mõlemale poole Päikese teekonnast taevavõlvil ehk ekliptikat, see on Päikese nähtav teekond taevasfääris, mille see läbib aastaga.

Kuurajad ja planeedid on samuti sodiaagivöös, mis mõjutavad meie maapealset elu ja sodiaagimärkide kujundamist.

Sodiaagivöö on jaotatud kaheteistkümneks tähtkujuks ehk sodiaagimärgiks, mida meie tunneme Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi, Kaalude, Skorpioni, Amburi, Kaljukitse, Veevalaja ja Kalade tähtkujuna.

Terve aasta jooksul liigume ühe kuu kaupa sodiaagivöös tähtkujust tähtkujusse ning kui jõuab kätte aeg, kus üks tähtkuju ehk sodiaagimärk hakkab lõppema ja oma trooni teisele sodiaagimärgile edasi andma, siis seda nimetatakse sodiaagi üleminekuks.

Sodiaagi üleminekul valitsevad kahe erineva sodiaagi energiad taevas, need mõjutavad Maad ja siin sündivaid inimesi. Kui sa sünnid sodiaagi ülemineku perioodil, saab sinust näiteks mitte puhas Jäär või puhas Sõnn, vaid hoopis näiteks Jäär-Sõnn. Sodiaagi üleminekuid on kaksteist, nii nagu on sodiaagimärke. Kõikide sodiaagimärkide ühelt teisele üleminekul tekivad eraldiseisvad sodiaagid, mis on segu kõrvutistest sodiaagimärkidest.

Juhul kui sa oled sündinud sodiaagi ülemineku ajal, kannad sa endaga kaasas oma põhisodiaagimärgi mõjutusi ja lisaks veel neid mõjutusi, mis on sulle kinkinud sinu ülemineku teine pool. Ülemineku ajal sündinud ei oma täielikult kahe sodiaagimärgi omadusi, vaid nad omavad enamikku oma põhimärgi põhiomadustest ja üleminekust tekkinud eraldiseisvat energiat.

Näiteks kui sa oled sündinud Jäär-Sõnnina, on sinu põhisodiaagimärk Jäär ning sa ei võta endasse Sõnni põhiomadusi, vaid Jäära ja Sõnni üleminekul tekib eraldiseisev energia, mille sa oma iseloomu kinnitad.

Sodiaagi ülemineku ajal sündinu tunneb tihtipeale, et ta ei ole oma põhisodiaagimärgiga sarnane, ja sellest võib paljudel tekkida küsimus, kas astroloogilistest mõjutustest tulnud iseloomunäitajad on ikka tõesed ja kas astroloogiat saab usaldada. See on täiesti tavaline suhtumine ja mina aitan sul mõista seda, et siin on siiski olemas oma seletus.

Kui sa leiad, et oled sündinud üleminekuajal, loe minu kirjapandud ülemineku sodiaagi iseloomustust, ja saad aru, et astroloogiat võib tõepoolest usaldada.


KALAD-JÄÄR 17. märts – 23. märts

Sa oled oma loomuselt väga suur unistaja, kuid unistustest ainuüksi sulle ei piisa, sinu jaoks on oluline see, et leiaksid võimaluse nende elluviimiseks. Unistuste teostamine on sinu jaoks elementaarne vajadus. Sa oled üliemotsionaalne ja seda korralikus ülivõrdes ning vahel võivad sind tabada korralikud ebakindluse momendid.
Õnnekristall: ametüst

JÄÄR-SÕNN 18. aprill – 23. aprill

Oma loomuselt oled sa palju stabiilsem Jäär, kui Jäär tavaliselt on, või palju energeetilisem Sõnn kui see, kes on puhta Sõnnina sündinud. Sinu jaoks on väga oluline, et sind ümbritseks mugavus ja et sa oled materiaalselt kindlustatud. Samas on sulle omased impulsiivsus ja jäärapäisus.
Õnnekristall: laava

SÕNN-KAKSIKUD 17. mai – 23. mai

Sa oled tarkust taga nõudev ja samas väga praktiline inimene. Kaksikute poolt on sulle kingitud loomulik uudishimu ja Sõnni poolt vajadus end füüsiliselt teostada. Sa oled inimene, kellele meeldib väga suhelda, maailma avastada ja õppida.
Õnnekristall: sammalahhaat

KAKSIKUD-VÄHK 17. juuni – 23. juuni

Sa oled üliemotsionaalne ja vahel on sul lausa raske iseenda tunnetega toime tulla. Kui miski sinu teele satub, haarab see sind kergesti endaga kaasa nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Sa oled teiste inimeste jaoks väga huvitav oma särtsaka loomuse pärast ja sa hindad intelligentsust.
Õnnekristall: mäekristall

VÄHK-LÕVI 19. juuli – 25. juuli

Sinus puudub arglikkus, sa oled avatud ja julge. Oled täielik romantik ja romantika on see, mida sa oma ellu vajad. Sa oled teatraalne ja sulle meeldib end dramaatiliselt väljendada. Samas oled sa ka väga haavatav ja võid vahel sattuda olukorda, kus sa kahtled, kas see, kuidas sa end väljendad, on ikka õige.
Õnnekristall: aqua aura

LÕVI-NEITSI 19. august – 25. august

Sa oled täielik perfektsionist alal, mille sa oled oma südameasjaks võtnud, ja samas võid sa olla ka väga enesekriitiline, millega sa pead palju võitlema. Oma loomult oled sa ilu armastav ja loominguline. Kui sa oled sodiaagimärgilt Neitsi, kellel on Lõvi mõjutused, siis oled sa palju rõõmsameelsem kui puhas Neitsi.
Õnnekristall: karneool

NEITSI-KAALUD 19. september – 25. september

Sinus on olemas oskus luua enda ümber ilu ja võlu, igasugune loominguline tegevus sobib sulle väga hästi. Võid muutuda teiste inimeste suhtes väga kriitiliseks, see on sinu loomuses. Sinu jaoks on väga olulised materiaalne kindlustunne ja sinu tervis. Võid end pidevalt tabada mõtetelt, mis on seotud tervise parandamisega.
Õnnekristall: oonüks

KAALUD-SKORPION 19. oktoober – 25. oktoober

Sa oled väga vastupidava ja sihikindla iseloomuga, kes midagi soovides teeb nii, et see soov saaks ka täidetud. Sinu loomuses on öelda välja kõik, mida sa tunned ja mõtled, sinu jaoks on piinav see, kui pead oma tegeliku arvamuse iseenda teada jätma. Sa oled väga sensuaalne ja sinus on loomulikku magnetismi.
Õnnekristall: akvamariin

SKORPION-AMBUR 18. november – 24. november

Sulle on omane sügavamõttelisus, analüüsimine ja elu sügava sisu otsimine, kuid samas oled sa ka väga positiivne ja optimistlik. Sinus on kaks täielikult vastandlikku poolt, sa võid olla nagu kuu ja päike üheaegselt. Oskad olla empaatiline ja mõista, mida teised inimesed tunnevad.
Õnnekristall: merevaik

AMBUR-KALJUKITS 18. detsember – 24. detsember

Vabadus on sinu jaoks võtmesõna, see on see, mille nimel sa pingutad ja tööd teed. Samas oled sa väga kohusetundlik ja vajad seda, et sinu elus oleks kõik sinu kontrolli all. Sa ei salli ebaõiglust ja veel vähem korralagedust. Sinu jaoks on stressileevenduseks see, kui pääsed korraks oma rutiinsest keskkonnast välja, ja sellepärast on reisimine see, mis sind tervendab.
Õnnekristall: larimar

KALJUKITS-VEEVALAJA 16. jaanuar – 23. jaanuar

Sa oled hingelt väga tugev ja kohati ka jonnakas. Asjad peavad minema nii, nagu sina oled oma peas need ette kujutanud, see toob sulle elus häid tulemusi ja võib vahel tekitada ka stressi. Sa oled väga sotsiaalne, sulle meeldib avastada ja olla vaba. Sa ei salli vabaduse äravõtmist ehk piiranguid.
Õnnekristall: hematiit

VEEVALAJA-KALAD 15. veebruar – 21. veebruar

Oled väga intuitiivne, sul on oskus energiaid tunnetada, näha ja mõista. Oled ka väga ettenägelik ja sinu sisetunne on see, mida sa pead terve elu vältel kuulama. Sul on väga hea fantaasiamaailm ja oma loomuselt oled sa väga tundlik, vahel liigagi haavatav.
Õnnekristall: rüoliit

Print Friendly, PDF & Email