Horoskoop

JÄÄR
Oled range ellusuhtumisega ja valmis kandma raskeid kohustusi. Tänased märksõnad on: konservatism ja praktilisus. Probleemid rahaga ja suhetes.
SÕNN
Oled täna kahtlustav ja tunned igast asjast, et sind rünnatakse. Võid mõjuda oma paranoilisusega pigem koomiliselt. Püüa olla positiivsem!
KAKSIKUD
Kui täna oma energiat piisavalt ei rakenda, võid vaevelda hiljem unehäirete ja peavalu käes. Soodne päev aktiivsust nõudvaks tegevuseks.
VÄHK
Kui sul tuleb täna tegeleda väga paljude asjadega korraga, siis püüa oma kohustusi jagada. Suudad ennast teistele kerge vaevaga arusaadavaks teha.
LÕVI
Täna on päev, mil võiksid aja maha võtta. Väike puhkus annab jõudu, et edaspidi efektiivsemalt tegutseda. Väldi uusi algatusi ja ettevõtmisi.
NEITSI
Tänane päev võib su ellu tuua mõne uue tuttava, kes esmapilgul tundub hoopis teistsugune, kui ta tegelikult on. Ära lase end eksitusse viia!
KAALUD
Tegeled enese­analüüsiga. Saad uusi kogemusi ja elutarkust. Kui tunned, et oled depressioonis, oleks targem puhata.
SKORPION
Saad nüüd edukalt hakkama kõikvõimalike erinevate inimestega. Leiad kergesti teistega ühise keele ja oskad end seltskonda sisse süüa.
AMBUR
Võimalik, et satud täna suhtlema inimesega, kes püüab iga hinna eest sinult välja pressida su isiklikke asju. Ära lase endaga manipuleerida.
KALJUKITS
Radikaalsete muudatuste aeg, hindad asju ümber ja nii mõnigi sinu seisukoht muutub. Aset leiavad sündmused, mis põhjustavad ahelreaktsioone.
VEEVALAJA
Ole täna tähelepanelik inimsuhetes. Sinu eneseväljendus kipub piire ületama ja ametlikes suhetes võib see suuri sekeldusi tuua.
KALAD
Sinu mõtlemine on täna eriti kaine ja loogiline. Eelkõige sujuvad ettevõtmised, kus on vaja ratsionaalsust. Romantiline tilu-lilu jätab täna külmaks.

 

Print Friendly, PDF & Email