Horoskoop

JÄÄR
Oled täna loomingulisem kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saad positiivse emotsionaalse impulsi. Asu tegutsema!
SÕNN
Saad võimaluse rakendada oma unistusi ja romantilisi fantaasiaid. Aktiviseeruvad loovus ja töövõime. Lähened armastusele uutmoodi.
KAKSIKUD
Võimalikud kokkupõrked sõpradega. Väldi jäika suhtumist ja püüa oma vaadetes dünaamilisem olla. Võta aega lõõgastumiseks.
VÄHK
Oled täna mõtlik ja nostalgiline. Peaksid võtma aega puhkamiseks ja veetma aega paigas, kus saad olla rahulikult koos oma lähedastega.
LÕVI
Naudid nüüd väljakutseid ja ohtlikku mängu. Otsid mõttekaaslasi, kellega koos saaks midagi põnevat korraldada, kuid võimalik, et keegi ei võta vedu.
NEITSI
Sa pole täna eriti avatud ega seltskondlik, kuid on võimalik, et sõlmid tähendusrikkaid ja kauakestvaid sidemeid. Oled truu kaaslane.
KAALUD
Planeediseisud soodustavad otsekohest käitumist, ei mingit keerutamist. Samas peaksid valmis olema ka teiste reaktsioonideks, mis võivad su otsekohesusele järgneda.
SKORPION
Suurepärane võimalus realiseerida oma ideid ja ammu tehtud plaane. Tööl oled edukas ja võidad teiste austuse. Võimalik, et sul tekib uus suhe.
AMBUR
Seksuaalsete ja kirglike mõjudega päev. Võimalik, et puutud kokku armukadeduse ja intriigidega. Sinu oma käitumine võib olla üsnagi äärmuslik.
KALJUKITS
Sinu enese­kriitika on täna liialt kõrge, mistõttu kipud tahaplaanile hoiduma ja väldid oma arvamuse väljaütlemist. Valid n-ö loomingulise vaikimise.
VEEVALAJA
Kipud täna käituma demonstratiivselt ja väljakutsuvalt. Paned ülbitsejaid mõnuga paika. Samas ära üle pinguta, ole valmis teravaks vastulöögiks.
KALAD
Üks ohtlikumatest päevadest – avariide ja traumade oht! Kaldud ettevõtlik olema ja liiga suuri kohustusi võtma. Väldi ekstreemseid olukordi.

 

Print Friendly, PDF & Email