Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tunned täna tugevat soovi väljuda piirangute rõngast ning olla igas mõttes iseseisev ja vaba. See võib tekitada probleeme ülemustega.
SÕNN
 Võid tunda end täna süüdi asjades, mis tegelikult sinuga seotud pole. Ära võta asju liiga südamesse, rõõmusta väikeste kordaminekute üle!
KAKSIKUD
 Rohkem iseseisvust? Rohkem sõltumatust? Kindlasti. Kuigi sa ise end radikaalseks isiksuseks ei pea, nähakse sind nüüd just sellisena.
VÄHK
Kipud täna olema rahutu ja närviline pisiasjade ebatäiuslikkuse pärast. Ära lase ennast häirida tühistest asjadest, võta rahulikumalt.
LÕVI
 Täna pannakse tõenäoliselt proovile sinu tahtejõud. Võimalikud on sündmused, kus sul on väga raske ennast kontrollida. Esile kerkivad alateadlikud soovid.
NEITSI
 Täna tuleks sulle kasuks, kui võtaksid aega puhkamiseks. Tegele mõne hobiga või mine ujuma. Või siis viska lihtsalt jalad seina peale ja lebota.
KAALUD
Üritad vältida kõikvõimalikke probleeme, kuid need võivad siiski tekkida juhul, kui sa oma partneriga piisavalt ei arvesta. Ohjelda oma võimuiha.
SKORPION
 Tänased planeediseisud annavad sulle hea võimaluse oma rahalise olukorra parandamiseks. Samuti on soodne aeg konkureerida ihaldatud töökohale.
AMBUR
Oled täna ülitundlik igasuguse surve suhtes. Püüa vältida olukordi, kus keegi võiks sinult midagi oodata või nõuda. Võta aega enese jaoks.
KALJUKITS
Sul on täna raske häälestada ennast sellele lainele, et pead kellelegi alluma. Püüad iga hinna eest näidata, et oled ülemustest targem.
VEEVALAJA
Tänane päev võib sulle tuua elamusi, millest oled juba ammu puudust tundnud. Uued tuuled toovad sinu ellu varasemast erinevaid meeleolusid ja soove.
KALAD
Oled täna erakordselt ettenägelik ja mõtled realistlikult. Hea aeg tulevikuplaanide või finantstehingute tegemiseks. Pinged armuasjades.

 

Print Friendly, PDF & Email