Horoskoop

JÄÄR
 Täna võivad aset leida ebatavalised sündmused. Ole valmis ootamatusteks ka seal, kus see tundub võimatu olema. Sind ootavad seiklused.
SÕNN
Võid nüüd ootamatult kokku puutuda enda või mõne oma lähedase tervisehädadega. Ole tähelepanelik kõikvõimalikes juriidilistes küsimustes.
KAKSIKUD
Tunned täna tavalisest suuremat soovi inimesi aidata ja toetada. Samas väldi liiga ohvrimeelseks muutumist. Paranevad peresuhted.
VÄHK
Peaksid täna usaldama vaid iseennast, pole mõtet loota, et keegi sinu eest midagi ära tegema hakkab. Hea päev tervisekontrolliks.
LÕVI
Võimalik, et tunned täna tahtejõuetust ja soovi jätta kõik sinnapaika. Püüa siiski end kokku võtta, haara kinni võimalustest, mis elu pakub!
NEITSI
Sulle on eriti oluline tunda end energilise ja sõltumatuna. Tänased seisud aitavad parandada sinu väljendusvõimet ja toovad sulle uusi ideid.
KAALUD
Tänane päev pole soodne millegi organiseerimiseks. Kaldud vajuma oma mõtetesse ja hõljuma unistustes. Suurenenud on sinu empaatiavõime ja südamlikkus.
SKORPION
Sinu tähelepanu on nüüd põhiliselt sellel, kuidas oma ambitsioone realiseerida. Võimalik, et tunned nördimust mõne kinnisidee purunemisest.
AMBUR
Võimalikud probleemid füüsilise vitaalsusega. Kui väldid oma keha märguandeid ja oled hooletu, võib hiljem tõsine tervisehäire tekkida.
KALJUKITS
Täna suureneb su huvi ajaloo, eksootiliste kultuuride, esoteerika ja müstika vastu. Tunned, et müstikas peitub sinu jaoks tähtis võti.
VEEVALAJA
Täna on sinu jaoks romantiline ja kaunis päev. Armud kergesti ja oled ka ise teiste jaoks üsna köitev. Hea päev loominguga tegelemiseks.
KALAD
Kipud täna elupõletamise teele minema ja see võib tuua tõsiseid probleeme koduste või partneriga. Püüa jääda mõistlikkuse piiridesse!

 

Print Friendly, PDF & Email