Horoskoop

JÄÄR
Otsid täna mooduseid, kuidas oma elu huvitavaks teha. Sinu põnevusevajadus võib viia sind olukorda, millest on raske väljapääsu leida.
SÕNN
Tänased mõjud toovad esile sinu emotsionaalsed kiindumused. Oled silmitsi olukorraga, kus pead end kontrollima ja korrigeerima oma tahtmisi.
KAKSIKUD
Võimalik, et kannatad täna tahtejõu puudumise all ja oled enesekriitiline ka neis küsimustes, kus võiksid teistele lausa eeskujuks olla.
VÄHK
Vajad täna iseseisvust ja võimalust ennast teostada. Otsid aktiivselt võimalusi oma energia rakendamiseks. Hea päev loominguliseks tööks.
LÕVI
Sulle on tähtis, et teised sind märkaksid. Sul on palju uusi ideid, mida soovid meelsasti oma kaaslastele välja pakkuda. Väldi asjatut raharaiskamist!
NEITSI
Vaimselt rikkalik päev, mil aktiviseeruvad kunstilembesus ja religioossus. Praegu omandatud vaimsed tarkused säilivad elu lõpuni. Hea päev mediteerimiseks.
KAALUD
Püüad leida ettekäändeid, miks jätta mõni ebameeldiv kohustus täitmata. Sul on raskusi enese distsiplineerimisega. Oht hilineda!
SKORPION
Kipud täna paremale ja vasakule teravusi loopima, kuid väldi siiski liiga isiklikuks minemist. Suureneb huvi müstika ja esoteerika vastu,
AMBUR
Kipud täna veidi taktitundetu olema. Sinu märkused võivad olla nii teravad, et inimesed parema meelega väldiksid sinuga suhtlemist.
KALJUKITS
Võimalik, et puutud täna kokku lastega. Võid nüüd olla teistele eeskujuks ja näidata oma häid külgi. Suudad jätta endast suurepärase mulje.
VEEVALAJA
Kaldud täna hoogsalt fantaseerima ja ise uskuma, et see ongi reaalsus. Väldi liigset alkoholitarbimist ja kahtlaste isikutega lävimist.
KALAD
Võimalik, et täna suhtutakse sinusse teatud respektiga. Tunnetad samas tugevat pinget ja sul on raske ennast avada isegi juhul, kui seda soovid.

 

Print Friendly, PDF & Email