Horoskoop

JÄÄR
Tõenäoliselt puutud täna kokku sündmustega, millest pole võimalik lihtsalt mõistusega aru saada. Peaksid rohkem usaldama oma intuitsiooni.
SÕNN
Otsid originaalseid ja ebatavalisi suhteid ning inimesi. Võimalikud probleemid lähedastega, kellele sinu ekstravagantsus uus ja ootamatu on.
KAKSIKUD
Planeediseisud muudavad sind tundeliseks ja kirglikuks. Võid ootamatult armuda, kuid sama ootamatult võib see tunne ka haihtuda.
VÄHK
Kaldud pessimismi ja tunned ennast ebamugavalt olukorras, kus pead end teistele mingil moel tõestama. Püüa olla enesekindlam ja rahulikum.
LÕVI
Võid täna kokku puutuda inimestega, kes väliselt jätavad endast kõrgi ja külma mulje, kuid samas sisimas kardavad lihtsalt haiget saada.
NEITSI
Võimalik, et avastad endas täna loomingulisi andeid ja hakkad järsku kunstivallas kätt proovima. Unusta oma hirmud ja ela elu täiel rinnal!
KAALUD
Puutud täna väga tõenäoliselt kokku isikutega, kellega sul minevikus midagi lahendamata jäi. Võta vastu, mis elu sulle toob, ja leiadki lahenduse.
SKORPION
Tunned soovi uuendada oma riietust või osta koju mõni uus mööbliese. Samas ole tähelepanelik ja kontrolli kindlasti oma ostude kvaliteeti.
AMBUR
Sulle tundub, et oled palju vaeva näinud, kuid pole saanud väärilist tasu. Ära hakka selles teisi inimesi süüdistama, leia oma sisemine tasakaal.
KALJUKITS
Väga tõenäoliselt satud täna ebameeldivasse olukorda, mis seotud maksmata võla või täitmata jäänud lubadustega. Nüüd on viimane aeg ennast kokku võtta.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest kohusetundlikum ja kipud liiga palju muretsema. Ära võta endale liiga palju kohustusi, tegele vaid esmatähtsaga.
KALAD
Oled algatusvõimeline ja kannatlik oma plaanide realiseerimisel. Saavutad edu vaid juhul, kui suudad olla ettenägelik. Hea päev töötegemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email