Horoskoop

JÄÄR
Oled täna kangekaelne ja kamandav. Lähed närvi, kui teised sulle alluda ei taha. Püüa säästa nii ennast kui ka teisi ja hoia parem omaette.
SÕNN
Võimalik, et satud täna olukorda, kus pead kasutama n-ö varuvarianti. Juhul kui see sul muidugi olemas on. Püüa täna kontrollida oma emotsioone.
KAKSIKUD
Täna on hea päev arusaamatuste klaarimiseks. Sinu peenetundelisus on nüüd suisa kadestamisväärne. Võidad kergesti inimeste poolehoiu.
VÄHK
Oled täna tavalisest distsiplineeritum. Hea päev oma eluviiside parandamiseks, dieediga alustamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks.
LÕVI
Oled nüüd aktiivne ja uudishimulik. Hea aeg eksperimenteerimiseks, huvitavate kohtade külastamiseks ja reisimiseks. Samuti soodne võõrkeelte õppimiseks.
NEITSI
Peaksid täna olema eriti tähelepanelik selle suhtes, mida ütled ja teed. Sinu möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui arvatagi oskad.
KAALUD
Juhul kui oled raha kõrvale pannud, siis on täna hea päev selle investeerimiseks. Oled praktiline ja piisavalt arukas, et teha tähtsaid otsuseid.
SKORPION
Võid sattuda täna kummalistesse olukordadesse, kus pead ilmutama tavalisest suuremat spontaansust. Toetu oma kogemustele ja püüa säilitada enesekindlus.
AMBUR
Täna on sinu tööasjadega seotud suhted pingelisevõitu. Püüa praegu unustada oma ambitsioonid, nii säästad ennast ja teisi. Hea päev puhkamiseks.
KALJUKITS
Otsid võimalust suhelda ja tunned vajadust südant kergendada. Peaksid sellise võimaluse kindlasti leidma, siis saad rahulikult edasi elada.
VEEVALAJA
Kaldud oma mõistuse potentsiaale kasutama kaaslaste mõjutamiseks ja ebamugavate teemade lahkamiseks. Võid käituda üsnagi vastikult.
KALAD
Oled täna kergeusklik ja pealiskaudne. Võid alustada mitte eriti tõsist armusuhet, mida hiljem kahetsed. Püüa enne tegutsemist ikka mõelda!

 

Print Friendly, PDF & Email