Horoskoop

JÄÄR
Võid täna sattuda kellegi mõju alla, nii et unustad oma soovid ja hakkad käituma nagu robot. Ära ohverda ennast kellegi teise heaolu nimel!
SÕNN
Oled kokkuhoidlik ja häbelik inimene. Tunned ennast ehk liiga tühisena, kuid sulle tuleks kasuks, kui lubaksid endale aeg-ajalt mõne naudingu.
KAKSIKUD
Praegu on tõrgete ja pingete aeg. Võimalik, et tunned end üksildasena ja puudust hingesoojusest. Kasuta seda olukorda enesevaatlusteks.
VÄHK
Hea päev romantiliseks suhtluseks. Võimalik, et tavalisest sõprussuhtest areneb midagi enamat. Oled täna peenetundeline ja igati veetlev.
LÕVI
Kipud täna ebakindel olema. Küsid teistelt inimestelt nõu asjade kohta, mida sa tegelikult ka ise tead. Hea päev kodusteks töödeks.
NEITSI
Sulle on omased huumorimeel ja hurmavus. See soodustab tööd, mis on seotud koostöö ja inimeste teenindamisega. Hea päev uute suhete loomiseks.
KAALUD
Sinu mõte liigub täna kiiremini kui tavaliselt, kuid samas oled ka tunduvalt emotsionaalsem ja ebastabiilsem. Väldi stressi tekitavaid olukordi.
SKORPION
Oled täna tavalisest otsekohesem ja teravmeelsem, mis tekitab probleeme suhetes. Sobiv aeg tegeleda iseendaga ja arendada oma vaimsust.
AMBUR
Võid täna inimestega kergesti tülli minna, kuna oled võimukam kui tavaliselt. Püüa hinnata olukorda ja oma võimalusi selles adekvaatselt.
KALJUKITS
Oled nüüd edukas äriasjades. Rahalised tehingud hakkavad sujuma paremini kui siiani. Sinu materiaalne olukord paraneb. Väldi suuri riske!
VEEVALAJA
Sinu ühiskondlik positsioon tugevneb ja stabiliseerub. Kuid probleemid võivad tekkida liigsest emotsionaalsusest. Hea päev loominguliseks tööks.
KALAD
Täna võib juhtuda, et keegi püüab oma kohustusi sinu kaela veeretada või sinu saavutusi oma arvele kirjutada. Ära lase endale pähe istuda!

 

Print Friendly, PDF & Email