Horoskoop

JÄÄR
Võid täna kokku puutuda äärmiselt ebausaldusväärsete isikutega, kes püüavad aga jätta sõbraliku ja meeldiva mulje. Säilita valvsus!
SÕNN
Võimalik, et puutud täna kokku piirangute ja takistustega. Tuled olukorrast aga kenasti välja juhul, kui täidad sihikindlalt oma kohustusi.
KAKSIKUD
Ilmselt ei ole sul täna tuju välja minna. Ja milleks minna, kui soovi pole? Eriti juhul, kui sinu kõrval on keegi, kellest lahkumine ajab sind hulluks…
VÄHK
Võimalik, et sinu ellu tekivad nüüd uued sõbrad ja uued suhted. Võid kohata usaldusväärset inimest, kellega kohe alguses hea klapp tekib.
LÕVI
Võid tunda end täna häirituna kellegi hoolimatust ja isekast käitumisest. Püüa vältida olukordi, kus pead sõltuma teisest ega saa ise otsustada.
NEITSI
Täna valitsevad loomingulised ja emotsionaalsed mõjud. Kasuta oma võimalusi ja ole aktiivne. Hea aeg loominguliseks eneseväljenduseks.
KAALUD
Sul on täna väga palju ideid ja sa tahad neid kõiki korraga rakendada. Oled temperamentne ja energiline, kuid püüa ikka asju ükshaaval ette võtta.
SKORPION
Täna võivad aset leida huvitavad ja arendavad sündmused. Võimalik, et sinu silmaring avardub oluliselt tänu mõnele sõbrale, kes jagab oma kogemusi.
AMBUR
Ülemäärane aktiivsus võib konflikte põhjustada. Ole oma kaaslaste suhtes tähelepanelikum, ka neil võib olla huvitavaid ja väärtuslikke ideid.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned nüüd tugevat vajadust tegeleda oma elu ja plaanidega, mitte teiste muredega. Ka seltskondlik elu jääb tahaplaanile.
VEEVALAJA
Tunned soovi oma elus muudatusi teha ja kurnavatest kohustustest vabaneda. Võib tekkida võimalus oma haridusteed jätkata ja uusi kogemusi saada.
KALAD
Tänane päev on sobilik avalikkuse ees esinemisega seotud üritusteks. Oled enesekindlam kui tavaliselt ja saavutad kergesti võimu teiste üle.

 

Print Friendly, PDF & Email