Horoskoop

JÄÄR
Peaksid täna väga kontsentreeritult keskenduma ühele konkreetsele tegevusele, siis saavutad kindlasti soovitud eesmärgi. Tee vähem, aga hästi.
SÕNN
Üldiselt saad täna inimestega hästi läbi. Samas kipud olema ülitundlik kõikvõimalike märkuste suhtes. Väldi emotsionaalset ülekuumenemist.
KAKSIKUD
Päev võib tuua sinu ellu temperamentseid inimesi, kes sind mingil põhjusel endast täiesti välja viivad. Ära lase endale pähe istuda!
VÄHK
Illusioonide ja pettumiste päev. Võid langeda varga ohvriks. Täna pole soovitav sõlmida lepinguid ega teha tähtsaid otsuseid. Hea aeg tegeleda mediteerimisega.
LÕVI
Võimalik, et käitud täna kellegi suhtes veidi taktitundetult. Võid saada üllatavaid reaktsioone, ole valmis oma käitumist korrigeerima.
NEITSI
Täna aktiviseeruvad sinu jaoks nostalgilised meeleolud. Kipud igast asjast mingi sümboolse ja paljutähendava märgi välja lugema.
KAALUD
Täna valitsevad ranged meeleolud. Suudad tavalisest paremini oma emotsioone kontrolli all hoida ning ka publiku ees esinemine kukub sul hästi välja.
SKORPION
Esile kerkivad minevikku mattunud ja unustatud juhtumid. Võimalik, et kohtud mõne ammuse tuttava või lapsepõlvesõbraga.
AMBUR
Tunned täna vajadust ennast näidata ning teiste ees esineda ja särada. Oled nüüd tunduvalt enesekindlam kui tavaliselt, seda tajuvad ka teised.
KALJUKITS
Võid parandada minevikus tehtud vigu ja lõpetada pooleli jäänud töid. Kui oled nendega ühele poole saanud, tunned end märksa paremini.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest otsusekindlam ja rahulikum, mistõttu on sul kergem ellu viia oma ideid, mis juba mõnda aega oodanud on.
KALAD
Püüa rohkem uskuda oma võimetesse ja olla vapram. Ära muretse liiga palju, sinu julgus saab vääriliselt tasutud kaaslaste heakskiidu ja toetusega.

 

Print Friendly, PDF & Email