UUS! Laeval kadunuks jäänud noormees leiti surnuna (FOTOD) (3)

Täna kella 12.15 ajal sai merevalvekeskus teate Virtsu-Kuivastu laevalt Tõll vette kukkunud või hüpanud mehest. Juhtum leidis aset sadamakai läheduses, kui laev oli jõudmas Kuivastu sadamasse.

24-aastase mehe kadumine selgus, kui temaga koos olnud tuttav läks Kuivastus laevalt maha ja avastas, et noormees maha ei tulnud. Laeva kaamerate salvestisi kontrollides selgitati välja, et mees ei ole laevalt maha läinud ja sadamakaamera salvestiselt on näha, et kell 10.39 hüppab või kukub praami välistekil viibinud mees vette.

Kuressaare politseijaoskonna välijuht Andres Vassar nentis, et meest asusid peale teate laekumist otsima Muhu vabatahtlikud merepäästjad ja Kuressaare merepäästepatrull. Lisaks kontrollis piirkonda politsei- ja piirivalveameti lennusalga lennuk.

Õhtul pärast kella 19 andis politsei teada, et mees leiti surnuna. Tema surnukeha tõid Muhu vabatahtliku merepäästeüksuse tuukrid veest välja kella 18 ajal.

Surnukeha leiti merepõhjast Kuivastu sadamakai läheduses ning see saadetakse surma põhjuse selgitamiseks ekspertiisi. Politsei avaldas hukkunud noormehe lähedastele kaastunnet.

Fotod: Irina Mägi

Print Friendly, PDF & Email