Horoskoop

JÄÄR
Kipud endale lubama rohkem, kui tohiks. Sinu süüdimatu käitumine võib probleeme tekitada, samas tunned ise end pahaaimamatult lõbusalt.
SÕNN
Sinu väljenduslaad võib täna üsna äärmuslik olla. Naudid seda, kui saad inimesi šokeerida oma vulgaarsustega. Ebasoodne päev asjaajamisteks.
KAKSIKUD
Oled täna seltskondlikum ja tajud väga peenelt kaaslaste meeleolusid. Seetõttu soovitakse just sulle südant puistata ja muresid pihtida.
VÄHK
Püüa tööga mitte üle pingutada, täida ainult igapäevaseid kohustusi, vastasel juhul ähvardab üleväsimus. Hea päev vanade asjade lõpetamiseks.
LÕVI
Kui tunned täna soovi muuta oma elu huvitavamaks ja mitmekülgsemaks, siis on nüüd selleks just sobiv aeg. Samas oleks soovitav vältida ekstreemsusi.
NEITSI
Oled täna paranoi­line, kipud ette kujutama, et sinu selja taga sepitsetakse salaplaane. Tegele parem oma asjadega ja ära mõtle nii palju teistest.
KAALUD
Mõjud täna reserveerituna ja seetõttu võid kelleski tekitada soovi teha midagi ootamatut, et sind sellest vaos­hoitusest välja raputada.
SKORPION
Tänased planeediseisud muudavad sind kirglikumaks ja otsekohesemaks. Oled valmis tegema jõupingutusi, et saavutada oma eesmärk.
AMBUR
Võimalikud probleemid kaaslastega. Kuid ära kõike toimuvat siiski teiste kaela aja, arvesta, et sinu enda käitumine võib teisi provotseerida.
KALJUKITS
Kaldud täna lihtsaid asju keeruliseks ajama. Püüad leida täiuslikku moodust, kuidas ennast väljendada, kuid tõenäoliselt on sul sellega raskusi.
VEEVALAJA
Tunned eneses elujõudu ja soovi aktiivselt ringi liikuda. Hea päev pidutsemiseks, reisimiseks või matkamiseks. Sõbrad on tavalisest tähtsamal kohal.
KALAD
Sul on täna tavalisest keerulisem seltskonda sulanduda. Võimalik, et tunned end kohmetu ja saamatuna. Püüa oma kompleksidest vabaneda.

 

Print Friendly, PDF & Email