Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev kujuneb tõenäoliselt suhtlustihedaks. Võimalik, et tutvud inimestega, kelle kaudu saad ligipääsu huvitavale informatsioonile.
SÕNN
Mõjud täna kättesaamatu ja salapärasena, mis muudab sind vägagi köitvaks. Võimalik, et satud olukorda, mis osutub sulle ülimalt kasulikuks.
KAKSIKUD
Planeediseisud annavad sulle hea võimaluse enesega tööd teha. Võimalik, et aset leiab ka mõni ebameeldiv juhtum. Ära satu paanikasse, kõik on mööduv!
VÄHK
Tänased planeediseisud muudavad sind pehmeloomulisemaks ja leplikumaks. Otsid pigem harmoonilisi suhteid kui intriige.
LÕVI
Võimalik, et puutud täna kokku ebasiiraste motiividega inimestega, kes püüavad sinus kadedust äratada. Ära lase neil end teelt eksitada.
NEITSI
Nüüd tõusevad esile sinu loominguline andekus ja isikupära. Suudad täna esile manada omadusi, mis muudavad sind vägagi originaalseks.
KAALUD
Püüad täna enese ümber luua müstika ja köitva salapära aurat, et oma sümpaatia tähelepanu ja heakskiitu saavutada. Ära üle pinguta!
SKORPION
Ettevaatust uute suhetega! Võimalik, et puutud kokku inimesega, kes püüab sind ebasiiraste komplimentidega lõksu meelitada ja sind ära kasutada.
AMBUR
Suureneb vajadus romantika ja ilu järele. Sinu intuitsioon on aktiviseerunud, tunnetad hästi kaaslaste meeleolusid. Sinu peenetundelisus muudab sind köitvaks.
KALJUKITS
Uute ja originaalsete ideede aeg. Igavad argimõtted on tahaplaanile pagendatud ja sinu loomingulisus tõstab pead.
VEEVALAJA
Oled täna üsna ülemeelikus meeleolus, püüad teha midagi originaalset ja isegi pöörast. Otsid tavalisest rohkem teiste tähelepanu.
KALAD
Sinu enesetunne on nüüd üle keskmise hea. Tänu oma liigsele muretusele võid aga korraliku supi sisse sattuda. Väldi äärmustesse kaldumist.

 

Print Friendly, PDF & Email