Horoskoop

JÄÄR
Oled täna meelsamini koos inimestega, kes sinust võimalikult vähe teavad. Naudid olukorda, kus saad jätta endast salapärase inimese mulje.
SÕNN
Täna valitsevad eelkõige töised meeleolud. Rutiinne tegevus sujub tõenäoliselt üsna hästi ja eneselegi ootamatult avastad, kui kiiresti kõik laabub.
KAKSIKUD
Täna valdavad sind vastandlikud meeleolud. Kui rõõmustad, siis nakatad sellega ka teisi, ning kui kurvastad, sunnid teisi endale kaasa tundma.
VÄHK
Oled viisakas ja taktitundeline, sinu suhted on harmoonilised. Aktiivne suhtlemine kaaslastega, sentimentaalsus. Tekib soov kirjutada luuletusi.
LÕVI
Tänased planeediseisud annavad sulle jõudu välja tulla ka keerulistest olukordadest. Suudad teha oma isikliku arengu jaoks kasulikke otsuseid.
NEITSI
Võimalik, et avastad meeldiva sideme inimesega, kelle kohta olid seni arvanud, et temaga pole millestki rääkida. Sobivad intellektuaalsed teemad.
KAALUD
Täna on hea päev enesega tegelemiseks. Oled intuitiivsem kui tavaliselt ja suudad tajuda ka nüansse. Suhted kaaslastega paranevad.
SKORPION
Täna võidakse sind tõsiselt proovile panna. Ole valmis ootamatusteks ja sealhulgas ka eneseületuseks. Usalda oma varasemaid kogemusi.
AMBUR
Võimalikud pinged, mis on seotud seksuaalsete, majanduslike, võimu- ja suhteprobleemidega. Väldi armukadedust ja väljapressimist.
KALJUKITS
Emotsionaalne impulsiivsus ühineb keskendumisevõimega ning suunad kogu oma energia konkreetsele valdkonnale. Tead, mida tahad ja mis on sulle kasulik.
VEEVALAJA
Võid täna sattuda olukorda, kus saad oma oskusi rakendada ja samal ajal inimestele kasulik olla. Samas kipud veidi turtsakas olema.
KALAD
Kiire elutempo tõttu võivad tähtsad isiklikud asjad hoopis tahaplaanile jääda ja valitseb oht, et muutud iseendalegi võõraks. Hea oleks veidi puhata!

 

Print Friendly, PDF & Email