Horoskoop

JÄÄR
Täna aktiviseeruvad sinu jaoks eelkõige perekondlikud teemad. Hea päev teha kodu jaoks vajalikke sisseoste või alustada remondi tegemist.
SÕNN
Võid täna avastada eneses mõne ebameeldiva omaduse, kuid püüad seda parema meelega eitada kui endale tunnistada. Väldi alkoholi!
KAKSIKUD
Hoia täna eemale agressiivselt meelestatud inimestest. Sul võib tekkida raskusi ka oma keele talitsemisega ning see võib viia suure tülini.
VÄHK
Võib juhtuda, et satud täna olukorda, kus pead paremaks valetada oma lähedastele inimestele lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.
LÕVI
Sinu eneseväljendusviisid võivad täna mitte vastata tavaarusaamadele. Oled eriti innukas ja emotsionaalne. Oma soove väljendad vägagi tungivalt.
NEITSI
Sinu eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam. Suudad oma meeleolu ja mõtteid teistele väga hästi selgeks teha, samas kipud liialdama.
KAALUD
Nüüd aktiviseerub kaine mõtteviis. Teed raskeid, kuid õiglasi otsuseid. Püüad hoomata hoomamatut ja selgitada seletamatut.
SKORPION
Võimalik, et vaevled täna hirmude käes ning leiad endal kõigi olemasolevate ja väljamõeldud haiguste sümptomeid. Ära võta neid hirme liiga tõsiselt!
AMBUR
Tänane päev võib sulle tuua sündmusi, mis lõpevad sinu jaoks vägagi huvitavalt. Ära karda muudatusi, lase asjadel minna loomulikku rada.
KALJUKITS
Ettearvamatute meeleoludega päev. Kaldud täna äärmuslikesse tujudesse ning oled kergesti haavatav. Hea päev külastada sõpru või olla koos perega.
VEEVALAJA
Hea päev alustada uusi ettevõtmisi ja sõlmida uusi suhteid. Võimalik, et puutud kokku välismaalastega, võõraste kultuuridega või lähed ise reisima.
KALAD
Paned täna palju rõhku kõikvõimalikele välistele mugavustele ja oma välimusele. Otsid harmooniat ja einestaksid meelsasti mõnes kallis restoranis.

 

Print Friendly, PDF & Email