Horoskoop

JÄÄR
Vältida tuleks liigset energia kulutamist kõrvalistele asjadele. Tegele oma pere ja koduga, hea aeg soetada kinnisvara soetamiseks ja teha sisseoste.
SÕNN
Täna aktiviseerub sinu seksuaalne energia ning ka vastavad soovid ja vajadused, mis sellega seotud. Kaldud ekstreemsetesse suhetesse.
KAKSIKUD
Sul on suur vajadus omada sõpru. Oskad armastada ja oled armastatud. Tänu neile omadustele suudad ka oma kaaslased õnnelikuks teha.
VÄHK
Enne kui alustad uue ettevõtmisega, püüa lõpetada eelnev. Hea päev vaadata üle tegemata asjad ja lahendada pingeliseks muutunud suhteid.
LÕVI
Täna avaldad sa tugevat muljet esmajoones vastassoo esindajatele. Soodne päev suhte loomiseks või ka lihtsalt kergeks flirdiks.
NEITSI
Vaatamata kõrgendatud meeleolule võiksid siiski säilitada mõningase ettevaatlikkuse võõrastega suhtlemisel. Võimalik, et sind tahetakse ära kasutada.
KAALUD
Kipud täna kergemini kui tavaliselt konfliktidesse sattuma. Sinu impulsiivne käitumine tekitab nii mõneski sinu kaaslases nördimust.
SKORPION
Täna võivad su emotsioonid hakata üle keema seoses ebaõiglusega, mida näed. Unustad diplomaatia ja ütled oma arvamuse julgelt välja.
AMBUR
Oled ülitundlik poliitiliste ja ühiskondlike probleemide suhtes. Võimalik, et tunned põhjendamatut armukadedust. Püüa vältida vägivalda.
KALJUKITS
Energiad, mis täna aktiviseeruvad, annavad sulle suurepärase intuitsiooni. Tajud teiste inimeste meeleolusid ja soove paremini kui tavaliselt.
VEEVALAJA
Vabatahtlik üksindus aitab sul paremini mõista oma tegelikke soove ja vajadusi. Mine loodusesse ja kuula oma südamehäält.
KALAD
Võimalik, et sulle avaneb täna hea võimalus oma kaotatud positsioon tagasi saada või ihaldatud partneris huvi äratada. Oled tavalisest enesekindlam.

 

Print Friendly, PDF & Email