Kuressaarest sai tennisepealinn

SAARLASED HOOS: Kaido Kuusk servimas ja Risto Alt on valmis tagasitulevat palli punktiks lööma.
MAANUS MASING

Eile algas tenniseturniir Kuressaare Cup 2018, mis toob Saaremaale ligi 200 mängijat koos peredega ning põnevaid mänge ja üritusi saavad nautida kõik saarlased.

Turniiri korraldaja Taavi Tuisk ütles, et teist korda toimuv üritus on sel aastal meelitanud Kuressaarde varasemast veelgi rohkem tennisesõpru ning mängutabelid täitusid registreerunutega kiiresti. “Kui esimesel aastal osales ligi 150 mängijat, siis sel aastal võtab osa 200 meest ja naist. Osalejatele meeldib Kuressaare Cup lisaks mängurõõmule ka lisategevuste ning ilusa tennisekeskuse ja asukoha tõttu,” kiitis Tuisk Saaremaad.

Turniir toimub nelja erineva tasemega klassis ning väljakutel saab näha nii nais-, mees- kui ka segapaare. “Huvilistele on kindlasti põnevad laupäeval toimuvad kõrgetasemelised finaalid, millele kutsun kõiki kaasa elama,” ütles Tuisk, lisades, et loodetavasti annab professionaalse tennise jõudmine kodu lähedale ka innustust mängu proovimiseks nendele, kes tennisega varem kokku puutunud pole.

Turniiri rikastavad aga ka kõrvalüritused, näiteks saab tutvust teha Saare Golfi ja Apollo kinoga Auriga keskuses, rannas avatakse rannatennise väljakud, tutvustatakse Eesti rõivadisaini ja avatud on Iris Janvieri pop-up-pood. Täna kütab koos tennisistidega ja kaasaelajatega Club Privilege´i kuumaks ansambel Traffic.

Kuressaare Cup toimub teist korda. Esimene tenniseturniir möödunud aastal sai osalejate poolt vaid kiidusõnu nii hea mängutaseme kui ka eeskujuliku korralduse eest.

Print Friendly, PDF & Email