Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev sobib igati eneseharimiseks, millegi õppimiseks, kuid rahalised tehingud ja ametlike asjade ajamine ei taha täna kuidagi õnnestuda.
SÕNN
Oled võrdlemisi kergeusklik, kaldudes uskuma asju, mida ei peaks uskuma. Oht langeda valeõpetuste ja manipulaatorite ohvriks. Hoidu alkoholist!
KAKSIKUD
Oled täna reserveeritud ja kinnine. Võimalik, et tunned piinlikkust asjade pärast, mis tegelikult sind ei puudutagi. Unusta oma kompleksid.
VÄHK
Otsid täna mugavust ja heaolu. Suhtlemisel jääd pigem kuulajaks pooleks ja oma tegemistes kipud olema laisk. Tegele millegi loomingulisega.
LÕVI
Oled nüüd aldis tülidesse sattuma, kaldudes teisi mitte mõistma. Oled tavalisest tulipäisem ja egoistlikum. Mõtle siiski enne järele, kui midagi välja prahvatad.
NEITSI
Avastad täna, et sinu kaaslased polegi nii usaldusväärsed, kui olid seni arvanud. Võimalik, et muutud sellise pettumuse peale paranoiliseks.
KAALUD
Oled täna ebamaisuse lainetel. Ootamatud inspiratsioonipuhangud viivad sind eemale argimuredest, see on psüühikale väga hea kogemus.
SKORPION
Oled täna emotsionaalsem kui tavaliselt ja võid kergesti plahvatada. Kui tahad kellelegi koha kätte näidata, võid hoopis ise haiget saada.
AMBUR
Täna peaksid olema ettevaatlik rahaasjades, lepingute sõlmimisel ning muude ametlike asjaajamistega. Leia mahti puhkamiseks ja lõõgastumiseks.
KALJUKITS
Täna peaksid suuremat tähelepanu pöörama oma vaimsele tervisele. Liigne pinge, mis seotud kohustustega, võib sind rööpast välja viia.
VEEVALAJA
Nüüd võivad esile kerkida suhted, mille toimimisse olid sa juba ammu usu kaotanud. Peaksid võtma aega, et lahendada ebamääraseid õhku rippuma jäänud asju.
KALAD
Täna alustatud ettevõtmised võivad olla kauakestvad ja elujõulised. Kui soovid ennast proovile panna, siis on just praegu selleks sobiv aeg.

 

Print Friendly, PDF & Email