Horoskoop

JÄÄR
Täna võidakse sind tööl tavalisest rohkem tagant sundida. Ära üle pinguta, tegutse vastavalt oma võimetele. Vastasel juhul võib mõni tervisehäda välja lüüa.
SÕNN
Täna on soodustatud igasugune suhtlemine. Oled tavalisest avameelsem, kuid samal ajal ka mõistvam teiste inimeste probleemide osas.
KAKSIKUD
Ole täna ettevaatlik rahaasjades. Võimalikud arusaamatused ja üksteisest mööda rääkimised. Ole valmis oma varasematest plaanidest loobuma.
VÄHK
Sinu tänaseks komistuskiviks võib saada hooletus. Ole valmis suhtlema inimestega, kes püüavad sind aidata. Püüa ka ise hoolivam olla.
LÕVI
Sinu ideaalid ei ole kooskõlas reaalusega. Otsid valel ajal valest kohast ning kiindud neisse, kes ei sobi sulle teiseks pooleks. Vali uus jahimaa!
NEITSI
Võimalik, et puutud kokku inimestega, kellel on soov domineerida ja teisi kamandada. Tunned kirglikku soovi neile armutult koht kätte näidata.
KAALUD
Tänane kosmiline menüü pakub eriti laia valikut ning konkreetselt sinu puhul on iga valik positiivne ja vahest isegi romantiline. Kasuta juhust!
SKORPION
Oled täna tavalisest enesekindlam, vastutustundlikum ja koostöövalmim. Täna käima lükatud projektid võivad sulle hiljem palju kasu tuua.
AMBUR
Täna on sul suur tahtmine poodlema suunduda ning võid osta midagi eba­praktilist, kuid kaunist, näiteks mõne kunstieseme või nipsasja.
KALJUKITS
Tunned täna rõõmu materiaalsetest naudingutest. Otsid midagi originaalset ja oled valmis selle nimel palju raha kulutama. Väldi siiski laristamist.
VEEVALAJA
Ära üllatu millegi üle, mida sinu pereliikmed teevad või ütlevad, ning hoiata neid, et võid samaga vastata. Seda eriti juhul, kui olete hiljuti tülitsenud.
KALAD
Kaldud täna nägema kõike tumedates värvides. Oled enese ja teiste vastu liiga range. Võta elu lihtsamalt ja rõõmusta ka väikeste asjade üle.

 

Print Friendly, PDF & Email