Vald üritab korra nädalas blogides inimesteni jõuda (3)

Saaremaa vallavalitsus võttis lisaks oma kodulehele, valla ajalehele Saaremaa Teataja ja Facebooki leheküljele täiendava teabekanalina kasutusele ka blogi ehk ajaveebi.

Vallavalitsuse arendus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Karin Närepi hinnangul võimaldab blogi paremini jõuda oma valla inimesteni ja ka huvilisteni väljaspool valda.

“Tänapäeval, kus valitseb informatsiooni üleküllus, on üha enam teemaks, et kohaliku omavalitsuse sõnumid ei jõua inimesteni, kes kasutavad hoopis teistsuguseid kommunikatsioonikanaleid kui veel mõned aastad tagasi,” tõdes Närep.

Seega peab ka omavalitsus suunduma infoga kanalitesse, kust seda otsitakse, ning info andmisel tuleb olla järjest paindlikum ja operatiivsem, selgitas Närep.

Ehkki Närep mainis operatiivsust, märkis vallavalitsus väljastatud pressiteates, et blogis hakkavad ilmuma kirjutised vallavanemalt, abivallavanematelt ning teistelt vallavalitsuse teenistujatelt vaid kord nädalas.

Esimese postituse tegi blogis vallavanem Madis Kallas, kirjutades Saaremaa valla esimesest poolaastast. Saaremaa vallavalitsuse blogisse pääseb SIIT.

Print Friendly, PDF & Email