Horoskoop

JÄÄR
Oled täna häälestatud vaimsele lainele ja sind ei huvita sinu materiaalsed kohustused. Väldi siiski tülitsemist oma kaaslastega ja ole sallivam.
SÕNN
Täna on sul hea päev, sest oled energilisem kui tavaliselt ja suudad jagu saada nii mõnestki pingelisest juhtumist. Hea päev suhete lappimiseks.
KAKSIKUD
Saad nüüd uusi tõsised tööülesandeid ja ametialaseid kohustusi. Tänu oma kohusetundlikkusele saad hästi hakkama ja pälvid kiitust.
VÄHK
Sinu suhted perekonna ja tutvusringiga on harmoonilised, konfliktid on praktiliselt välistatud. Soodne päev uute teadmiste hankimiseks.
LÕVI
Sind köidavad täna originaalsed ja veidi äärmuslikud asjad. Oled rõõmuga valmis proovima midagi uut, kuid see uus peab olema ekstreemne!
NEITSI
Täna on tülid kerged tekkima. Oled provotseerivas meeleolus ja õhutad oma käitumisega ka vastaseid suud pruukima. Kontrolli end rohkem.
KAALUD
Aktiviseeruvad kunagised suhted, mis vahepeal unarusse jäänud. Ootamatult kerkivad esile teemad, millest sa ehk meelsasti ei räägikski.
SKORPION
Edukas päev uuteks algatusteks nii koduses elus kui ka töökohal. Ülemused suhtuvad soosivalt, preemiate ja palgakõrgenduse saamise võimalus.
AMBUR
Võimalik, et püüad täna esineda enamana, kui sa tegelikult oled, ja tekitad sellega teistes kiusatuse sind proovile panna. Püüa jääda ausaks.
KALJUKITS
Tunned end õnnelikuna, mugavalt, hästi ja turvaliselt. Kavandad oma tulevikku ja mõningaid muudatusi, mida sa kodus ette võtta plaanid.
VEEVALAJA
Täna kerkivad sinu jaoks esile seksuaalsus ja romantika. Võimalik, et armud kellessegi või siis armutakse sinusse. Hea aeg loominguliseks eneseteostuseks.
KALAD
Tunned täna kerget stressi mõne ebaselge suhte pärast. Püüa asju ise mitte hullemaks mõelda, kui need tegelikult on, leia võimalus rääkimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email