Horoskoop

JÄÄR
Oled täna hajameelsem kui tavaliselt. Kui pead mingeid ametiasju ajama, kipud olulisi asju kahe silma vahele jätma. Ettevaatust liikluses!
SÕNN
Kui peaksid täna vaidlusse sattuma, siis püüa oma põhimõtetele kindlaks jääda ning ära tagane ka juhul, kui need kellelegi ei meeldi.
KAKSIKUD
Oled nii enese kui ka teiste suhtes täna liiga kriitiline ning lased ennast pisiasjadest häirida. Väldi vaimset pinget, püüa leida tasakaal.
VÄHK
Ülemäärane sõjakus ja energilisus segavad sinu edu saavutamisel. Tööl võib esineda konkurentsi ja kokkupõrkeid töökaaslastega.
LÕVI
Oled täna avameelsem kui tavaliselt ning šokeerid sellega mitmeid inimesi enda ümber. Väga tõenäoline, et satud suurematesse vaidlustesse.
NEITSI
Ootad täna oma kaaslastelt tähelepanu ja imetlust. Võimalik, et tunned ennast teistest tähtsama ja olulisemana. Osta endale täna midagi ilusat.
KAALUD
Hea päev tegelemaks asjadega, mis oma järjekorda juba mõnda aega oodanud on. Vaata tähelepaneliku pilguga üle oma praegused vajadused.
SKORPION
Tõenäoliselt saad täna inspiratsiooni eelkõige lastest või lapsemeelsusest. Hea päev teha midagi sellist, mida oled alati teha tahtnud, kuid pole seni söandanud.
AMBUR
Täna võidakse sulle pakkuda ametikõrgendust või paremat tööd suurema palga eest. Ole valmis oma novaatorlikke ideid välja pakkuma!
KALJUKITS
Mõjud täna originaalse ja salapärasena. Aktiviseeruvad nii seksuaalsed energiad kui ka armukadedus. Võimalik on ootamatu rünnak seljatagant.
VEEVALAJA
Varjad täna hoolikalt oma saladusi ja vaateid. Sa ei taha avaldada oma mõtteid mitte kellelegi, ehkki nii mõnigi inimene püüab sulle hinge tungida.
KALAD
Täna aktiviseerub sinu emotsionaalsem pool. Tähtsustad üle suhteprobleeme, pinged võivad tekkida üksteisest möödarääkimise tõttu.

 

Print Friendly, PDF & Email