TENE: Meestele õnne toovad kristallid

Kristallid toovad kõikidele õnne, kes kristallide maailma sisenevad, kuid teatud kristallid mõjuvad meestele ja naistele veidi erinevalt. On olemas kristallid, mis just meestele õnne toovad ja mida ma kindlasti soovitan endale hankida, kui soovid edukas olla või edukaks saada.

TIIGRISILM

suurendab mehe auraväljas tema kaitset, aidates ära hoida erinevaid ohte, kaitstes probleemide ja murede eest. Tiigrisilm kaitseb näiteks liikluses ohtlike olukordade eest ja seda on kasulik kanda autoga sõitmise ajal.

Tiigrisilm kaitseb oma kandjat nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. See on jõukusekristall, mis toob mehe ellu külluseenergiate liikumist ja see omakorda annab võimaluse oma elu materiaalses mõttes edukamaks muuta. Tiigrisilm on materiaalsete unistuste täideviija, seda kivi kandes või kasutades on väga kasulik samal ajal unistada, et unistused saaksid täituda. Mida rohkem mees keskendub tiigrisilma kandes oma materiaalsetele unistustele, seda konkreetsemal eesmärgil hakkab tiigrisilm tööle. Kui kanda tiigrisilma tööd tehes, kutsub see kristall mehe ellu rahaõnne. Tiigrisilm julgustab, muudab mehe enesekindlamaks ja tugevaks.

BRONSIIT

kannab endas väga maskuliinset energiat ja kui mees kannab bronsiiti, muutub ta ka ise mehelikumaks. Bronsiit on väga hea pingete maandaja, stressileevendaja, emotsionaalse keha tervendaja. See kristall aitab mehel oma tee üles leida, mõista seda, kuhu poole peaks ta edasi liikuma, millega end siduma ja millega mitte.

See on kristall, mis aitab ka halbadest harjumustest lahti saada. Bronsiit aitab mehel muutuda ja seda täiesti omal vabal tahtel. Bronsiit aitab mõista ja märgata seda, mida elus ei tohiks olla, millised käitumisharjumused ja mõtteviisid tegelikult kasu ei too.

Lisaks kõigele muule on bronsiit väga hea ka kristalliteraapia jaoks, aidates maoprobleemide korral ja stressi alandada.

SUITSKVARTS

on mehele väga kasulik kristall, see on mitmekülgse ja multifunktsionaalse toimega. Suitskvarts aitab ennekõike toime tulla töömuredega, leevendab tööstressi, maandab pingeid ja toob tööalast õnne. Suitskvarts on tööalaselt kasulik ka sellepoolest, et see aitab tekkida headel ideedel, mis on materiaalses mõttes kasulikud.

Suitskvarts on kasulik ka suitsetajatele, aidates sellest kahjulikust harjumusest loobuda. Suitskvarts on suurepärane stressileevendaja, aidates närvilistest energiatest vabaks pääseda ja mehel end hästi tunda.

Samuti aitab suitskvarts peavalude korral, tuues leevendust. Eriti kasulik on see kristall nendele meestele, keda kimbutavad migreenihood ja sagedased peavalud. Suitskvarts töötab selle nimel, et peavalusid põhjustavat stressienergiat auraväljast välja juhtida.

MARIAMI JASPIS

on külluse kristall, selle peamine omadus on suurendada mehe ärivaistu. Mariami jaspis toob häid ideid, kuidas oma elu materiaalses mõttes edukamaks muuta, häid äriideid, mida kasutada ja teostada. Väga kasulik väekristall mehele, kes tegeleb ettevõtlusega või kellel on soov sellega kunagi tegelema hakata.

Mariami jaspis suunab mehe auravälja õnneenergiat, mis omakorda kutsub mehe ellu head õnne, häid võimalusi ja edukust. Seda kristalli on kasulik kanda ka lihtsalt selleks, et suurendada õnneenergiat igas aspektis. Mariami jaspise peamine omadus on küll ärilise ja materiaalse edu toomine, kuid selle kivi kandmisel avanevad ka teised õnnekanalid. Perioodil, kus elu on väga pingeline, on Mariami jaspis kasulik tervendaja. See aitab suurendada pingetaluvust ja annab jõudu raskustest väljatulemiseks.

Kui sa soovid endale kristallide väge, on kõige õigem kanda kristalli endaga kaasas või siis ehte kujul. Sellisel juhul on kristall sinuga otseses kontaktis ja selle vägi saab kiiresti liikuda auravälja, sinna oma energiajälje jätta, sealseid energiaid muuta ning õnne toova väena sellesse salvestuda.

Kristalle, mida kantakse endaga kaasas kas ehtena või mõnel teisel kujul, tuleb aeg-ajalt puhastada ja laadida. Puhastada tuleb kristalle selleks, et nendesse kogunenud negatiivne energia saaks vabastatud. Negatiivne energia koguneb kristallidesse siis, kui kristall on midagi halba ära hoidnud või sind tervendanud.

Kristallide puhastamiseks kasutatakse viirukeid ja rituaaltaimi. Tiigrisilma, bronsiidi, suitskvartsi ja Mariami jaspise puhastamiseks on väga kasulik kasutada salveiviirukit. Salvei puhastab neid nelja kristalli, et need saaksid ka edaspidi negatiivset energiat edukalt kinni püüda, kui see kandja auraväljas eksisteerib.

Kristalle tuleb laadida selleks, et nende vägi ära ei kaoks. Kristallide laadimisel kasutatakse spetsiaalseid teisi kristalle, mis suudavad seda teha. Nende nelja kristalli laadimisel on väga kasulik kasutada aragoniidi, püriidi või vanadiniit-bariidi geoodi. Üks neist kolmest geoodist võiks olemas olla, kui sul on olemas eelpool nimetatud õnnekristallid. Kristallide laadimine on väga lihtne – kui sa kristalli endaga kaasas ei kanna, siis hoia oma õnnetalismani geoodi peal või selle läheduses. Need geoodid taastavad teiste kristallide väe.

Kristallid toovad meestele õnne ja annavad häid võimalusi oma elu paremaks muuta, kuid on ka taimi, mis aitavad meeste õnneenergiat suurendada.

Näiteks suurendab mehe õnneenergiat ingveritee joomine või ingveri söömine. Ingver aitab tugevdada mehe aurat ning muudab ta vastupidavamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Kindlasti tasub ingverit tarbida sellisel perioodil, kus on vaja lisatuge ja emotsionaalselt võimekamaks muutuda.

Kasulik on ka maca-juur, mis aitab mehel terve olla ja paljude tervisemurede korral. Maca tugevdab mehe auravälja, mis omakorda aitab tema elust eemale hoida halva õnne ja negatiivsuse.

Taimedega on võimalik auravälja täpselt samamoodi muuta, kui seda on võimalik teha kristalle kasutades. Taimede ja kristallide koos kasutamise korral saabuvad tervenemine ja õnn aga kiiremini.

Print Friendly, PDF & Email