Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et päev toob sulle huvitavaid vahejuhtumeid, mis annavad sinu elule vürtsi juurde. Tõmme eksootiliste kultuuride ja ekstreemsuse poole.
SÕNN
Püüa oma probleemid lahendada ükshaaval, sest kui hakkad paaniliselt kõigele korraga lahendust otsima, võid sattuda suuremasse ummikseisu.
KAKSIKUD
Ole täna ettevaatlik segaste tehingute tegemisega. Ole tähelepanelik ja väldi detailide kahe silma vahele jätmist. Hea aeg lõbutsemiseks.
VÄHK
Tunned soovi oma elustiili ja ümbritsevaid tingimusi muuta. Võimalik, et katkevad suhted tuttavatega. Kaldud riskiga seotud tegevustele.
LÕVI
Tekivad kaheti mõistetavad uued suhted. Püüa olukorrast võimalikult selge ja konkreetne pilt luua, nii väldid arusaamatusi ning probleeme.
NEITSI
Võimalik kokkupuude inimesega, kes näeb läbi sinu ebasiirad kavatsused. Saad eneselegi ootamatult aru mõnest oma puudusest ning püüad end parandada.
KAALUD
Võid täna oma perekonna tõekspidamistega vastuollu sattuda. Võimalikud pinged seoses religiooni ja filosoofia erinevustega. Väldi fanatismi.
SKORPION
Oled täna avatud ning suhtlemisaldis. Tunned inimeste suhtes loomulikku heatahtlikkust ja soovi olla neile kuidagi kasulik.
AMBUR
Kipud täna liiga palju flirtima, mis võib põhjustada paljude inimeste suurt hämmeldust ja isegi pahameelt. Sinust võidakse valesti aru saada.
KALJUKITS
Võimalikud mured lähedastega. Sinu pere ootab sinult tähelepanu ning toetust. Arvesta, et sinu lähedaste heaolust sõltub ka sinu enda heaolu.
VEEVALAJA
Võid olla täna tavalisest viisakam ja diplomaatilisem ka nende inimeste suhtes, kellega sa tavaliselt läbi ei saa. Suudad osavalt ringi käia tülinorijatega.
KALAD
Sinu meeleolu kipub täna nostalgiliseks. Tuletad meelde vanu aegu või külastad paiku, millega oled mingil eluperioodil tihedalt seotud olnud.

 

Print Friendly, PDF & Email