Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev võib tuua sulle tõelisi katsumusi ja üleelamisi. Võimalik, et sinuni jõuab ootamatu šokeeriv informatsioon. Võta siiski rahulikult.
SÕNN
Sinu teadlikkus kasvab nii palju, et ei saa enam elada vanade vaadete ja uskumustega. Püüa uusi ja vanu teadmisi-arusaamu omavahel sobitada.
KAKSIKUD
Sinus tärkab huvi võõraste kultuuride ja eksootiliste roogade vastu. Võimalik, et kohtudki kellegagi, kes võiks sind kõige sellega kokku viia.
VÄHK
Täna võib sulle sülle sadada mõni lisateenimise võimalus või lihtsalt kopsakas rahasumma. Hea päev investeerimiseks ja kinnisvaratehinguteks.
LÕVI
Võimalik, et puutud täna kokku kavalate ja ambitsioonikate inimestega. Ära ole liialt avameelne isegi juhul, kui sulle mesijuttu aetakse.
NEITSI
Võimalik, et tunned ennast täna täiesti jõuetuna ja kaotad usu asjadesse, millest alles hiljuti vaimustuses olid. Ära võta seda tunnet liiga tõsiselt!
KAALUD
Lased ennast teistel inimestel liiga palju mõjutada. Hea läbisaamise nimel oled valmis oma arvamused maha vaikima. Püüa jääda iseendaks.
SKORPION
Tõmbad täna ligi inimesi, kes on lõbusas ja ülemeelikus meeleolus. Samas kipud ise kõige selle lõbutsemisega niivõrd kaasa minema, et võid midagi tähtsat sootuks unustada.
AMBUR
Tahad, et sind ümbritseks ilu ja harmoonia. Hea päev külastada ilusalongi ja teha oma sõpradele või perele kingitusi. Võid ka armuda.
KALJUKITS
Tänased seisud soosivad igati intellektuaalset tegevust ja suhtlust mõttekaaslastega. Võid leida hin­gesugulase, kellega koos areneda.
VEEVALAJA
Täna on sul tõelisi raskusi keele hammaste taga hoidmisega. Kipud oma arvamust välja ütlema ka seal, kus see enam midagi muuta ei saa.
KALAD
Ole tähelepanelik oma lähedaste suhtes. Hea aeg perekondlikeks koosviibimisteks ja vanade aegade meenutamiseks. Nostalgilised meeleolud.

 

Print Friendly, PDF & Email