Horoskoop

JÄÄR
Ole ettevaatlik mõnuainete ja liigsöömisega. Kipud täna liialdama kõigega. Kaasa arvatud juhusuhted vastassugupoole esindajatega.
SÕNN
Oled täna liiga kriitilises meeleolus ja tõmbad sellega ka teiste indu maha. Püüa vaadata asju terviklikumalt ja tuleta meelde kaugemaid eesmärke.
KAKSIKUD
Võid tunda soovi oma kodusest elust ja perekonnast puhata, kuid loobu siiski kodust väljakolimisest ja lõplikust suhete katkestamisest.
VÄHK
Pingetevaba ja harmooniline päev. Tunned, et sinu seljatagune on kindlustatud ja avastad, et sind toetavad inimesed, kellest sa seda oodanudki poleks.
LÕVI
Võimalik, et märkad täna mõne inimese erilist tähelepanelikkust sinu suhtes. Ehk on see inimene sinusse hoopis tõsiselt armunud.
NEITSI
Võimalik, et kohtud autoriteetse inimesega ja saad kauaoodatud vastused oma ammustele küsimustele. Oled avatud filosoofilistele teemadele.
KAALUD
Saad suurimat rahuldust, kui teed oma tööd nii hästi kui võimalik. Oled valmis endale koguni lisaülesandeid võtma, mis tõstab sind kaaslaste silmis.
SKORPION
Ootamatud muutused annavad sulle jõudu ja soosivad eneseväljendamist. Tee seda, mida tunned enda jaoks vajaliku ja hea olevat.
AMBUR
Sinu ambitsioonid saavad nüüd rohkem nähtavaks. Oled enesekindel ega häbene oma arvamust ka välja öelda. Võtad meeleldi liidripositsiooni.
KALJUKITS
Nüüd on aeg noppida oma eelnenud tegude vilju. Sinuni jõuavad suure ringiga tagasi probleemid, millest sa juba ammu arvasid end vabanenud olevat.
VEEVALAJA
Võid täna hätta jääda oma tahte realiseerimisega. Võimalik, et sind hakkavad mõjutama mässulised ja provotseerivad meeleolud.
KALAD
Kipud täna veidi ootamatult käituma. Oled valmis tegema midagi riskantset, et oma võimeid ja julgust proovile panna. Võimalikud erimeelsused kaaslastega.

 

Print Friendly, PDF & Email