Horoskoop

JÄÄR
Oled täna kokkuhoidlik ja kipud koonerdama ka seal, kus ei peaks. Võta elu vabamalt, raha tuleb ja läheb! Töörindel oled hoolas ja kohusetundlik.
SÕNN
Suudad täna tavalisest paremini ennast kontrollida ja korrigeerida oma käitumist. Samas väldi oma sisemise mina liiga jõulist allasurumist.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud soosivad kõikvõimalikke raha ja paberitega seotud asjaajamisi. Suudad olla väga täpne ja märkad ka iga pisiasja.
VÄHK
Planeediseisud mõ­jutavad täna sinu enesehinnangut. Domineeriva tähtsusega on kindlus- ja turvatunne. Võimalusel veeda aega koos perega.
LÕVI
Täna on hea päev asjade selgeks rääkimiseks. Oled tavalisest konkreetsem, kuid samas tunnetad suurepäraselt teiste inimeste meeleolusid.
NEITSI
Võtad täna oma tegemisi väga tõsiselt, kuid püüa jätta ruumi ka võimalusele, et kõik ei pruugi plaanipäraselt minna. Väldi emotsionaalset pinget.
KAALUD
Oled täna hea probleemide lahendaja. Sobiv aeg hoolitseda nende eest, kes tõesti sinu abi vajavad. Sinust õhkub rahu ja heatahtlikkust.
SKORPION
Sul tekivad täna uued ideed ja soov neid kohe ka rakendada. Tunned suurt rahuldust, kui saad midagi põnevat ette võtta. Hea päev pidutsemiseks.
AMBUR
Sulle läheb täna tavalisest rohkem korda see, mida teised sinu saavutustest arvavad. Püüad iga hinna eest kiitust ja tunnustust välja meelitada.
KALJUKITS
Tänased energiad võivad mõjutada sind selles suunas, et hakkad aktiivselt otsima endale mõttekaaslast. Tunned vajadust rääkida kellegagi isiklikel teemadel.
VEEVALAJA
Tänast päeva iseloomustavad sinu väga muutlikud meeleolud, mistõttu kainet mõistust vajavad ettevõtmised ja ametlikud asjaajamised ei laabu kuidagi.
KALAD
Käitud täna tundelise, südamliku ja pehme inimesena. Oled kaastundlikum ja tähelepanelikum kui tavaliselt. Samas kipud liiga kergesti solvuma.

 

Print Friendly, PDF & Email