Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna asju hullemaks mõtlema, kui need tegelikult on. Väldi liigset muretsemist, tegele millegi meeldiva ja rahustavaga, mine näiteks massaaži.
SÕNN
Oled täna edevas meeleolus. Pöörad tavalisest suuremat tähelepanu kõigele välisele ja nii-öelda atribuutikale. Püüa siiski loomulikuks jääda.
KAKSIKUD
Täna sobib sulle rahulik õhkkond, kus sa ei pea kiirustama. Liigse surve all satud kergesti paanikasse ja stressi. Vähenda oma kohustusi.
VÄHK
Hea päev inspiratsiooni ammutamiseks ja enesevaatlusteks. Planeediseisud soosivad omaette olemist ja elu üle järele mõtlemist. Tegele enesega!
LÕVI
Järgnevatel päevadel peaksid valmis olema ootamatusteks. See tähendab äkilisi telefonikõnesid, ootamatuid külalisi ja kutseid reisidele.
NEITSI
Praegu on hea aeg teha korrektuure asjades, mida oled püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pööra rohkem tähelepanu oma soovidele ja tahtmistele.
KAALUD
Võimalik, et sulle tehakse täna avalik märkus, mis paneb sind ebamugavasse olukorda. Püüa säilitada rahu, nii säästad end kõige paremini.
SKORPION
Kui sul otseselt midagi viga polegi, siis on soovitav pöörata tähelepanu terviseprobleemide ja tõbede ennetamisele.
AMBUR
Intellektuaalsed mõjud. Täna võib aset leida sisukas ja meeldiv jutuajamine, mis annab sulle uusi ja innustavaid ideid, kuidas oma elu korraldada.
KALJUKITS
Ole valmis ootamatu külalise saabumiseks ning veendu, et sinu pesa on tema vastuvõtmiseks sobiv. Tänane üllatusvisiit ei saaks olla enam rohkem üllatav.
VEEVALAJA
Võimalik, et sulle hakatakse täna tavalisest rohkem tähelepanu pöörama. Tõmbad tähelepanu oma ülemäärase aktiivsuse ja innukusega.
KALAD
Võimalik, et sind hinnatakse vaid väliste asjade põhjal ning sinu tegelikud anded jäävad märkamata. Ära lase teistel ennast ära kasutada, pane end maksma.

 

Print Friendly, PDF & Email