Horoskoop

JÄÄR
Suurenenud vajadus turvatunde järele. Oht raisata raha mõttetu träni ostmisele! Hea päev kodus toimetamiseks ja perekondlikeks ettevõtmisteks.
SÕNN
Aktiviseeruvad sellised meeleolud, mis viivad sind tagasi minevikku, seetõttu võid muutuda üsnagi nostalgiliseks. Hea päev albumite lehitsemiseks.
KAKSIKUD
Saad täna inspiratsiooni loodusest. Samas tunned suurt soovi suhelda mõne kena inimesega. Aga võid seda ju teha koos matkates.
VÄHK
Sul on täna eriti raske teha asju, mida sa tegelikult ei naudi. Oled enese vastu ausam kui tavaliselt, mis tuleb lõppkokkuvõttes vaid kasuks.
LÕVI
Täna võid kokku puutuda petturitega ning on suur oht, et jääd nende osavaid valesid koguni uskuma. Võimalik, et satud mõne nn müstiku mõju alla.
NEITSI
Naudid tähelepanu ja kui sa seda piisavalt ei saa, siis teed kasvõi midagi veidrat, et seda võita. Sinu enesekriitika on täna peaaegu olematu.
KAALUD
Tänased planeediseisud muudavad sind unistajaks. Püüad luua enda ümber sellist maailma, mis sulle meeldib. Kamandamist ei kannata sa täna üldse.
SKORPION
Soodne päev romantilisteks suheteks, lõbutsemiseks, ja seiklemiseks. Võid ka kutsuda endale külalisi, et veeta üks ülemeelik ja vahva päev.
AMBUR
Tunned soovi saada erakordseks, tunnustatud inimeseks. Sind köidavad tugevad isiksused, kes suudavad rahvast mõjutada. Tahad ka ise selline olla.
KALJUKITS
Kipud täna tühiseid apsakaid üle dramatiseerima. Muretsed liiga paljude asjade pärast ning kurnad sellega nii ennast kui ka oma lähedasi.
VEEVALAJA
Oled täna unistav ja hajameelne. Oht kaotada oma asju või langeda varaste ohvriks! Seega võiksid täna pigem kodus istuda ja näiteks mediteerida.
KALAD
Suudad täna lisada oma eneseväljendusse sügavust ja salapära. Võid jätta oma kaaslastele meeldejääva, ehkki vahest mõneti kummalise mulje.

 

Print Friendly, PDF & Email