Horoskoop

JÄÄR
Nüüd on aeg tegeleda pisiasjade viimistlemisega. Oled täna tavalisest täpsem, pedantsem ja tähelepanelikum. Samas võid olla liiga närviline.
SÕNN
Täna ole valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab sulle midagi sellist, mis vajab kiiret tegutsemist. Sinu reaktsioonist võib palju oleneda.
KAKSIKUD
Võimalik, et satud täna ebamugavasse olukorda. Parema meelega jätaksid lihtsalt kõik sinnapaika, kuid püüa end siiski kokku võtta ja tegutseda.
VÄHK
Kui oled mõnda aega tagasi kellegagi tülli läinud, siis nüüd on sobiv päev see asi korda ajada. Oled täna mõistvam ja andestavam kui tavaliselt.
LÕVI
Oled oma ettevõtmistes kirglik ja püüad kõikide asjatoimetustega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Tõenäoliselt see sul ka õnnestub.
NEITSI
Täna avanevad sulle arvatavasti uued võimalused oma tegevust laiendada ja ennast arendada. Püüa olla avatud ja entusiastlik, siis saavutad edu.
KAALUD
Pööra täna rohkem tähelepanu oma partneri soovidele. Kui oled siiani oma tahtmist teistele peale surunud, siis nüüd on aeg järeleandmisi teha.
SKORPION
Täna peaksid püüdma olla tähelepanelikum olukordades, kus pead langetama tähtsaid otsuseid. Kui võimalik, siis lükka praegu mõne lõpliku otsuse tegemine edasi.
AMBUR
Pead täna väga tähtsaks teiste arvamust ja üritad olla neile meelepärane. Ootad tunnustust, kuid jää parem iseendaks ja püüa olla enesekindlam.
KALJUKITS
Huvitud täna tõsiselt esoteerikast ja paranormaalsetest nähtustest. Teisalt pakuvad sulle huvi inimeste psühholoogilised iseärasused.
VEEVALAJA
Vajad täna sõbra toetavat õlga või siis võimalust talle oma muresid kurta. Kui ta ei oska sulle nõu anda, võiks ta sind vähemalt lohutada.
KALAD
Võimalikud keskendumisraskused, mis põhjustatud sisemisest rahutusest. Oht tegelikkusest liigselt irduda! Väldi alkoholi tarbimist, su enesekontroll on nõrgenenud.

 

Print Friendly, PDF & Email