Horoskoop

JÄÄR
Täna võivad endast märku anda terviseprobleemid, mis on seotud stressiga. Oled nüüd tavalisest tundlikum kõikvõimalike väliste tegurite suhtes.
SÕNN
Sind erutavad võõrad saladused ja tahaksid teada oma kaaslaste kohta rohkem, kui oled siiani teada saanud. Väldi siiski ebaausaid võtteid.
KAKSIKUD
Sa tahad, et sind mõistetaks ja sinu arvamustel oleks kaalu. Samas luba ka teistel oma arvamuse juurde jääda, ära muutu agressiivseks.
VÄHK
Oled täna veidi rahutu ega mõista, mis selle põhjuseks on. Püüa üle vaadata oma elustiil ja mõtle, kas sa oled sellega ikka rahul.
LÕVI
Võimalik, et sul on tekkinud salavaenlane, kes igal rindel sinu vastu töötab. Püüa see vastik uss üles leida ja anna talle vääriline vastulöök.
NEITSI
Vahest peaksid nüüd käituma vähem kergemeelselt, sest sellel võivad olla omad tagajärjed. Oma ülemäärast energiat võiksid rakendada pigem loovaks tööks.
KAALUD
Ole valmis põnevateks ja ootamatuteks ettepanekuteks. Kasuta oma loovat mõtlemist ja püüa käituda spontaanselt. Hea päev reisimiseks.
SKORPION
Oled täna enesekindlam ja samas ka iseteadlikum. Kipud teisi enda ümber kamandama ja kontrollima, mis võib suhetes pingeid tekitada.
AMBUR
Hea päev teha oma elus mõningaid uuendusi. Oled praktiliselt meelestatud ja suudad olukordi õigesti hinnata. Võid saada uusi kontakte.
KALJUKITS
Oled täna tavalisest rohkem huvitatud romantikast. Õhus on kirge. Samas on päev soodne ka sügavate ja müstiliste teemadega tegelemiseks.
VEEVALAJA
Täna avalduvad eelkõige sinu diplomaadiomadused. Samas võid mõjuda silmakirjalikuna, mis ei anna just alust usalduse tekkeks.
KALAD
Võimalik, et pead täna oma tegude või sõnade eest vastust andma. Püüa sellisel puhul käituda võimalikult rahulikult ja ära hakka end õigustama.

 

Print Friendly, PDF & Email