Lühidalt SPORDIST

Lillemets esimene, Remmel kolmas
Leedus Klaipedas toimunud U18 ja U20 mitmevõistluse Balti meistrivõistlustel võitis noormeeste U20-klassis kulla 7100 punkti kogunud Hendrik Lillemets, Grat-Magnor Kuris oli 6318 punktiga üheksas. Neidude U18-klassis tuli pronksmedalile Marilis Remmel, kes kogus 5095 punkti. Remmel täitis ühtlasi suvise EM-i normatiivi seitsmevõistluses ja ka odaviskes, kus sai kirja 50.86.

Nurme Euroopa karikavõistlustel 20.
Inglismaal Londonis toimunud 10 000 meetri jooksu Euroopa karikavõistlustel sai ainsa eestlasena osalenud Tiidrek Nurme ajaga 29.05,49 kahekümnenda koha.

Jörgen Matt kriteeriumis kolmas
60. Elva tänavasõidu raames toimunud Eesti meistrivõistlustel kriteeriumisõidus selgusid meistrid. Võistlus viidi läbi 1,7 km-pikkusel linnaringil. Pronksmedali pälvis seekord Pelotoni esindanud Jörgen Matt.

Rico Robert Alliksoon võitis Kuldseekli regati
Tallinnas peeti reedest pühapäevani Kuldseekli regatti, kus sai kokkuvõttes esikoha Rico Robert Alliksoon, kes pälvis ka parima jooksja ja purjetaja karika.

Andres Kuusk male-kabe troonil
Eesti meistrivõistlustel male-kabe mitmevõistluses sai meestest 12 punktiga esikoha mitmekordne mõttemängude maailmameister Andres Kuusk (Tartu Kalev).

Siim Saat Lätis neljas
Laupäeval toimus Lätis Stelpe krossirajal Sidecar Kings Baltic Cup, kus Siim Saat sai Quad Open´i klassis neljanda koha.