Horoskoop

JÄÄR
Sinu jaoks hakkab nüüd tähtsat rolli mängima eelkõige praktilisus. Soodne päev koristamiseks, ülearuse koli äraviskamiseks.
SÕNN
Hakkad nüüd rohkem tähtsustama oma isiklikke vajadusi ja soove. Väga hea! Püüa leida võimalus, kuidas ennast maksma panna ja iseseisvam olla.
KAKSIKUD
Täna võib juhtuda, et sind süüdistatakse milleski, milles sa tegelikult süüdi pole. Võta asja rahulikult ja räägi inimestega avameelselt.
VÄHK
Kipud täna armukadetsema ja oma lähedasi kamandama. Püüa leppida sellega, et sul pole õigust teiste inimeste elu üle otsustada. Ela oma elu!
LÕVI
Täna võiksid rohkem rõhku panna grupitööle. Usalda ka teiste inimeste arvamusi ja ideid. Tõenäoliselt saavutad tänu koostööle häid tulemusi.
NEITSI
Kipud olema täna paras tuulepea. Kaldud hilinema. Tänane päev pole sobilik ei lepingute sõlmimiseks ega reisimiseks. Ja hoia oma asjadel silm peal!
KAALUD
Kaldud täna olema reserveeritum kui tavaliselt ja seetõttu on inimestel sinuga raskem suhelda. Hea päev omaette olekuks ja näiteks raamatu lugemiseks.
SKORPION
Kaldud täna kõiki asju liiga filosoofiliselt nägema. Otsid kõikjal mingit müstilist tagamõtet. Sul võib tekkida raskusi mõttekaaslase leidmisel.
AMBUR
Võimalik, et avastad enese jaoks täna inimese, kes on sinu läheduses juba ammu olnud, kuid sulle siiani märkamatuks jäänud. Sõprusest võib saada armastus.
KALJUKITS
Hakkad nüüd hindama neid suhteid, mis seotud truu sõpruse või armastusega. Vajad tavalisest rohkem stabiilsust. Väldi rahvarohkeid kohti!
VEEVALAJA
Oled täna oma ideede ja mõtete esitamisel üpris veenev. Tänu rõõmsameelsele ja positiivsele ellusuhtumisele võidad paljude inimeste poolehoiu.
KALAD
Hea päev kokkuvõtete tegemiseks. Kui sul on mingeid poolelijäänud töid või ettevõtmisi, siis nüüd oleks sobiv aeg need lõpule viia.

 

Print Friendly, PDF & Email