TENE: SHIVA LINGAM JA SELENIIT toovad prohvetlikke ja kasulikke unenägusid

  • Mida teevad kristallid Shiva Lingam ja Seleniit?
  • UNENÄGUDE SELETAJA – Mida tähendavad unes läbi metsa jooksmine, toolil istumine ja põldmari?

 

Unenägude esilekutsumiseks hoia oma magamistoas ja võimalikult voodi lähedal selliseid kristalle, nagu Shiva lingam ja seleniit. Shiva lingam on püha kristall Indiast, mida leidub vaid Narmada jõe lähistel. Shiva lingam on inimestele kaua aega kättesaamatu olnud, kuna seda hoiti pühades templites välisilma eest varjatuna.

Shiva lingam avab sinu meeled unenägude maailma mäletamiseks ja mõistmiseks. See kristall aitab sinu hingel spirituaalses mõttes kasvada. Shiva lingam avab sinu peas ringikeerlevatele küsimustele vastuste tee, aidates sul ise alateadlikult jõuda nende vastusteni. Kuna unenägude maailm on kõige lihtsam vastuste ja visioonide nägemise koht, siis on esialgu kasulik kasutada Shiva lingamit just unenägude esilekutsumiseks.

Shiva lingam avab sinu peas ringikeerlevatele küsimustele vastuste tee.

Lisaks Shiva lingamile soovitan ma kasutada unenägude esilekutsumiseks seleniiti. Seleniiti leidub peamiselt Marokos. See on väga kauni väljanägemisega valget tooni kivi, millel on olemas vägi ümbritsevat keskkonda rahustada, energiaid maandada ja sinu hinge väljapuhkamise jaoks soodsat energiavälja luua. Seleniit aitab uinuda ja minna sellisesse staadiumisse, kus sa oled suuteline unenägusid nägema.

Seleniidil on olemas vägi ümbritsevat keskkonda rahustada, energiaid maandada ja sinu hinge väljapuhkamise jaoks soodsat energiavälja luua.

Nii seleniit kui ka Shiva lingam omavad väge, mis aitavad sul näha unenägusid, millel on väga sügav tähendus. Shiva lingam aitab sul leida vastuseid ja teadmisi, mida sul vaja on. Seleniit aitab sul jõuda kõige selleni, et sa üldse oleksid suuteline unes midagi ette nägema või siis mõistma seda kõike, mida sinu unenäod soovivad sulle öelda. Lisaks on Shiva lingamis ja seleniidis mõlemas olemas vägi, mis suudab avada sinu meeled prohvetlikele nägemustele. Need kristallid aitavad sul oma elu ette tunnetada. Shiva lingamit kasutatakse unenägude stimuleerimisel ka selleks, et välja kutsuda eelmiste elude mälestusi.

Seega, kui sa kasutad neid kristalle, siis nende vägi ei ole kindlasti ainult ühekülgne. Neid kristalle võid hoida üheskoos või eraldi, võid neid hoida padja all või lausa madratsi all. Kui sul on olemas juba teisi kristalle, mis sa oled omandanud analoogsel eesmärgil, siis võid Shiva lingami ja seleniidi nendega kokku viia. Analoogsel eesmärgil toimivaid kristalle võib üheskoos hoida ja kui sa nii teed, muutub nende vägi veelgi võimsamaks. Seda on kasulik teha juba sellepärast, et ihaldatud tulemus jõuaks sinu ellu rutem.

Pea meeles ka seda, et kristalle tuleb puhastada ja laadida. Täiskuu ajal pane kristallid, mida sa kasutad unenägude esilekutsumiseks, kuuvalguse kätte laadima. Vähemalt korra kuus põleta nende kristallide kõrval rituaaltaime või kuivatatud taimedest valmistatud viirukeid. Unenägude kristallide puhastamiseks soovitan ma kasutada kas salveid, palo santot, lavendlit või jasmiini. Need on taimed, mis on ise seotud spirituaalsuse, hingesügavuse mõistmise, müstitsismi ja unenägude maailmaga. Kui sa oma unenägude kristalle korralikult kuuvalgel laed ja rituaaltaime suitsuga puhastad, töötavad need kristallid hästi, teenivad sind täpselt nii, kuidas sa soovid, ja nende sees peituv vägi ei saa kohe kindlasti otsa. Kui sa ise austad oma kristalle, toovad need sulle sinu ihaldatud tulemuse ja jagavad sulle seda, mis nende võimuses on.


UNENÄGUDE SELETAJA

Unenäod annavad sulle vihjeid selle kohta, mida sa kannad oma alateadvuses, mis sind vaevab, ning annavad ka vihjeid eesootavate kogemuste ja sündmuste kohta. Unenäod on sõnumid, mida peaks igaüks meist enda jaoks lahti seletama. Kui sa mäletad oma unenägu, siis kindlasti analüüsi seda ja mõtesta see enda jaoks sõnumiks.

LÄBI METSA JOOKSMINE
viitab sellele, et sinu elus hakkab varsti midagi olulist muutuma ja elu võtab uue pöörde. Kui sa jooksed läbi metsa kellegi eest ära, siis pead hoolikalt kuulama oma sisetunnet, et mõista seda, kuidas teatud probleemist oma elus lahti saada. Kui sul õnnestus läbi metsa joosta soovitud sihtpunkti, siis tuled sa olukorrast, kuhu elu on sind seadnud, edukalt välja.

TOOLIL ISTUDES
on hea jalgu puhata, end mugavalt tunda, nautida meeldivat õhtut oma lähedastega või lihtsalt puhata. Seega võib öelda, et unenäos nähtud tool sümboliseerib mugavust, seisakut või hoopis aja võtmist millegi üle järelemõtlemiseks.

PÕLDMARI
sümboliseerib kaitset, hädaohtu, haigust, probleemide esilekerkimist, salakavalust, seljataga ussitamist ja ebaõnne. Põldmari positiivses unenäos võib sind kõige selle eest hoiatada, negatiivses unenäos võib tuua teate lähenevast ohust.

Print Friendly, PDF & Email