Horoskoop

JÄÄR
Sa pole täna kuigi seltskondlik ja tunned vajadust üksi olla. Sobiv päev tegelemaks meditatsiooniga ja elu üle järele mõtlemiseks.
SÕNN
Tunned end täna veidi üksildasena, kuid samas pole sul julgust helistada inimesele, kellega tahaksid koos olla. Püüa oma ujedusest üle saada.
KAKSIKUD
Täna võib alateadvus sulle kaela määrida midagi, mida sa tegelikult ei vaja. Võimalik, et vaimustud või armud isikusse, kes sulle ei sobi.
VÄHK
Väldi täna kõikvõimalikke vaidlusi ja võitlemist. Püüa olla lihtsalt see, kes sa oled, ja peatselt näed, et sind mõistetakse ülihästi. Nii lihtne see ongi.
LÕVI
Sul on raske tunnistada, kui sa millestki aru ei saa, ja selle tulemusena võivad tekkida vastuolud. Püüa olla vähem pedantne.
NEITSI
Jälgi täna hoolikalt oma käitumist. Võid mõne hooletult pillatud sõnaga kellelegi tahtmatult suurt hingepiina valmistada. Ole taktitundelisem.
KAALUD
Tunned täna soovi oma elukombeid parandada. Oled valmis loobuma kahjulikest harjumustest, aga ka üleliigsest kolast oma kodus.
SKORPION
Sinu silmaring laieneb ja mõtteviis areneb. Oled vähem subjektiivne ning suhtumises ümbritsevasse maailma heldem ja arusaavam.
AMBUR
Tunned täna ootamatut huvi oma vanade tuttavate vastu, kellega sul juba ammu ühist kokkupuutepunkti pole. Minevik tõuseb jõuliselt päevakorda.
KALJUKITS
Täna paned põhirõhu partnerlussuhetele. Suudad inimestega luua häid ja igati meeldivaid suhteid. Kohtud isikutega, kes sind inspireerivad.
VEEVALAJA
Täna oled oma tunnete väljendamisel tagasihoidlik. Püüa siiski ilmutada rohkem südamlikkust, loobu jäikusest ja egoismist. Suhtes partneriga arvesta ka tema soovidega.
KALAD
Tööalased suhted kipuvad täna pingelisteks, kuna kõigil on oma ambitsioonid. Samas on soodne päev romantilise suhte alustamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email