Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et kohtud täna inimestega, kes püüavad sind provotseerida. Ära lase end sõpradega tülli ajada, usalda oma intuitsiooni, mitte kuulujutte!
SÕNN
Oled täna lõbusas tujus ja võtad elu kergelt. Mõjud ka oma kaaslastele innustavalt, kuid samas kipud unustama ja hilinema. Hea päev pidutsemiseks.
KAKSIKUD
Tugev seksuaalsus, truudus ja tunnete tarkus. Kui sinu eesmärgid on siirad, võid loota edule. Kui püüad kedagi petta, lõpeb asi halvasti.
VÄHK
Oled täna veidi egoistlikum kui tavaliselt, mistõttu inimesed, kes on siiani arvanud, et võivad sind käsutada, on nüüd sunnitud ka sinu tahtmistega arvestama.
LÕVI
Kipud täna mängima teiste inimeste tunnetega, ise sealjuures mõistmata, et võid niimoodi kellelegi haiget teha. Püüa vältida sellist pealiskaudsust.
NEITSI
Kaldud täna liiga palju lobisema. Püüa leida seltskond, kus saad ennast rahulikult välja elada. Ole tähelepanelik dokumentide vormistamisel!
KAALUD
Oled iseseisev ja tugev isiksus, kuid sul on väga kerge luua ka sõprussidemeid. Täna on hea päev meeskonnatööks ja lastega tegelemiseks.
SKORPION
Nüüd valitseb sinu elus aktiivne ja jõuline energia. Oled valmis härjal sarvist haarama ja viima ellu kõikvõimalikke ideid. Võid sattuda juhirolli.
AMBUR
Võimalik, et tunned täna suurt huvi erinevate religioonide, filosoofia ja esoteerika vastu. Hoidu liigsest innustumisest, väldi valeprohveteid!
KALJUKITS
Kipud täna kõike vaid mõistusega võtma. Oled tavalisest ratsionaalsem ja arukam, kuid jääd oma tegemistes tundekülmaks ja üsnagi kuivikuks. Rohkem loomingulisust!
VEEVALAJA
Tõenäoliselt satud täna olukorda, kus pead toetuma oma elukogemustele ning usaldama vaistu. Ära liiga palju mõtle, püüa rohkem tunnetada.
KALAD
Tänane päev on ebasoodne armuasjade ajamiseks. Oled kergesti haavatav ning võiksid parem vältida situatsioone, kus võid haiget saada.

 

Print Friendly, PDF & Email