Horoskoop

JÄÄR
Täna valitsevad energiad panevad sind rohkem raha raiskama kui tavaliselt. Kipud tegema pealiskaudseid otsuseid selle kohta, mida vajad.
SÕNN
Kui vähegi võimalik, siis väldi ületöötamist, sest muidu võib sinu tervis probleeme tekitada. Praegu jätab sinu üleüldine vitaalsus kõvasti soovida.
KAKSIKUD
Suudad täna teha õiglaseid otsuseid. Võimalik, et sinult palutakse abi kellegi probleemide lahendamisel. Hea päev tervise kontrollimiseks.
VÄHK
Tänased sündmused võivad sinu harjumuspärase päevaplaani segi lüüa. Ole valmis ootamatusteks ja reageeri muutustele paindlikult.
LÕVI
Võimalik, et saad täna tavalisest rohkem tähelepanu ja sealhulgas ka tunnustust. Sinu enesehinnang tõuseb, kuid ära oma nina liiga püsti aja.
NEITSI
Kipud tühjast asjast suure probleemi tegema, mistõttu tekitad endale asjatut stressi ja pingeid suhetes kaaslastega. Toetu rohkem oma arukusele.
KAALUD
Hea päev oma asjade kordaseadmiseks. Peaksid tähelepanu pöörama probleemidele ja suhetele, mis sul minevikus lahendamata on jäänud.
SKORPION
Vaatad täna maailma kriitilise pilguga ning sind häirivad ka pisiasjad. Suuna tähelepanu pigem iseendale ja tegele oma probleemidega.
AMBUR
Täna hakkavad sinu elus tähtsat rolli mängima pealtnäha tühised asjad ja esmapilgul tühised suhted võivad nüüd osutuda vägagi tähtsateks. Püüa olla tähelepanelik.
KALJUKITS
Oled täna oma tegemistes innukas ja jõuline. Sind inspireerivad kiirus ja veidi ekstreemne olukord. Kipud ka teiste ees esinema ja edvistama.
VEEVALAJA
Suudad täna enda eest rohkem seista ja julged oma arvamuse ka teistele välja öelda. Hea päev läbirääkimisteks. Sind võetakse tõsiselt.
KALAD
Sinu tundeelu on väga intensiivne ja jätab teistele sügava mulje. Oled huvitatud inimesi ühendavatest sidemetest ja kõigest, mis on seotud turvalisusega.

 

Print Friendly, PDF & Email