Horoskoop

JÄÄR
Oled täna üsna sõjakas. Kui keegi peaks sinu vastu kuidagi lugupidamatu või terav olema, siis vastad talle mõnuga veelgi teravamalt.
SÕNN
Kipud täna silmi kinni pigistama seal, kus peaksid olema kriitiline. Otsid harmooniat, kuid probleemide eitamisega sa selleni ei jõua!
KAKSIKUD
Sinu enesekindlus on täna kergemini haavatav kui muidu. Ära lase endale sisse sõita! Kellegi õelutsemine võib lihtsalt kadedusest tulla.
VÄHK
Võimalik, et saad täna sümboolseid märke, kuidas edasi tegutseda. Suureneb huvi filosoofia, religiooni või müstilist laadi teemade vastu.
LÕVI
Hea aeg suurpuhastuse või remondiga alustamiseks. Oskad täna mõtelda praktiliselt ja näha kaugemale tänasest päevast. Väldi siiski ületöötamist.
NEITSI
Tänased planeediseisud on soodsad nõupidamiste ja koosolekute pidamiseks, oma ideede väljapakkumiseks ja elluviimiseks ning õppimiseks.
KAALUD
Täna paeluvad sind suurejoonelised ja väljapeetud üritused. Otsid lummavat ideaalmaailma ja püüad seda oma kujutlustes elavaks muuta.
SKORPION
Täna on soodne päev investeeringuteks ja plaanide tegemiseks. Mõtled ratsionaalselt, ent samas jääd loominguliseks.
AMBUR
Sul on tugev emotsionaalne side oma kaaslase ja sõpradega. Abiellu suhtud romantiliselt ja idealiseerivalt. Püüa vältida liigset klammerdumist.
KALJUKITS
Sina ja tähed ei ole täna ühel meelel. See on konksuga värk, kuid sa saad hakkama. Kujuta, et surfad, ning õpi vastutulevatel lainetel liuglema.
VEEVALAJA
Võimalik ebakindlustunne seoses materiaalsete asjade ja tööga. Tunned, et tahad palgakõrgendust, kuid ei söanda seda küsida. Pea endast rohkem lugu!
KALAD
Sinu ilumeel aktiviseerub. Hakkad inimestes hindama viisakust ja peenetundelisust, samas haavud kergesti, kui kohtad jämedust. Probleemid iseseisvusega.

 

Print Friendly, PDF & Email