Horoskoop

JÄÄR
Kaldud täna pedandiks muutuma. Probleemide lahendamisel võid takerduda väheolulistesse detailidesse. Hea päev arstlikuks kontrolliks.
SÕNN
Oled praegu natuke hajevil. Võid raha raisata rohkem kui mõistlik. Püüa end mitte lõdvaks lasta ja hoia jooksvad sündmused kontrolli all.
KAKSIKUD
Perekonna ja suguvõsaga seotud kohustuste kasv. Sinult oodatakse tuge ja mõistmist, võid sattuda psühholoogi rolli. Püüa olla teistele eeskujuks.
VÄHK
Täna on hea päev oma seisukohtade selgitamiseks ja arusaamatuste likvideerimiseks. Kui sul avaneb võimalus reisile minna, hakka kohvrit pakkima.
LÕVI
Tänane päev võib tuua su teele inimesi, kelle mõtteis liiguvad seks ja ihad. Arvesta, et mingil põhjusel tõmbad sa ise sellist suhtumist ligi.
NEITSI
Kui sul avaneb täna võimalus enesetäiendamiseks või millegi täiesti uue õppimiseks, siis ära jäta seda võimalust kasutamata. Ole valmis uuendusteks!
KAALUD
Kui oled harjunud tavaliselt oma tahtmist saama, siis ole nüüd valmis selleks, et pead hoopis ise kellegi soove täitma. Perekondlikud pinged.
SKORPION
Täna aktiviseeruvad su tahtejõud ja otsustusvõime. Oled võimeline saavutama liidripositsiooni, tehes oma elus globaalseid muudatusi.
AMBUR
Vanad struktuurid haihtuvad ning uute moodustamine sõltub sinu aususest ja soovist muutustega kaasa minna. Püüa hinnata olukorda realistlikult.
KALJUKITS
Püüa leida endale meelepärast tegevust ning hoidu stressi tekitavatest asjadest ja suhetest. Sinu närvisüsteem vajab nüüd tõelist puhkust.
VEEVALAJA
Oled täna energiline ja aktiivne, kuid kipud raiskama oma energiat mõtlematult ja ebaefektiivselt. Hea päev pühenduda sportimisele, näiteks jõusaalis.
KALAD
Võimalik, et mõni sinu tuttav hakkab nüüd otsima sinuga emotsionaalset suhtlust. Kuula ka oma soove selle koha pealt ning alles siis otsusta.

 

Print Friendly, PDF & Email